En İyi Müzik Dinleme Siteleri

En İyi Müzik Dinleme Siteleri

En İyi Müzik Dinleme Siteleri

En iyi müzik dinleme siteleri günümüzde birçok alternatif ile karşımıza çıkmaktadır. Bu alternatifler üzerinden yaptığımız seçimler bizlere en iyi müzik deneyimini sunabilir. Sizler için bu yazımızda en iyi müzikleri dinleyebileceğiniz siteleri sıraladık. Aralarından kendinize en uygununu seçebilir ve müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Aralarında Kürtçe müzikler de bulunan listeleri inceleyebilirsiniz.

1. modasarkilar.com

Moda şarkılar sitesi üzerinde adından anlayacağınız üzere hit parçalar ağırlıkta yer almaktadır. Hit parçaların yanında kendinizi eski müzik tarihine de götürebilirsiniz. Özellikle Kürtçe Şarkılar konusunda dinleyicilerini üzmemektedir. Hem eski yıllara ait hit şarkıları hem de günümüzde ait en çok dinlenen Kürtçe müzikleri bizlere sunmaktadır. Üstelik en çok bilinen diğer platformlar gibi reklamsız müzik dinlemek için para ödemezsiniz. Tamamen ücretsiz ve kullanıcı odaklı çalışan bir sitedir.

2. Fizy

Fizy platformu Turkcell şirketine ait bir alandır. Burada Fizy için coverlanmış veya lisansı alınmış orijinal müzikleri dinleyebilirsiniz. Turkcell kullanan kişiler de tarifeleri üzerinden internetinden yemeyen Fizy paketlerine sahip olabilirler. Fizy platformunun Turkcell’e ait olması diğer operatörlere ait kişilerin bunu kullanamayacağı anlamına gelmez. İster Türk Telekom isterseniz de Vodafone hattına sahip olun, Fizy kullanabilirsiniz.

3. Spotify

Spotify ise bildiğiniz gibi günümüzde en çok tercih edilen müzik platformlarının arasında gelmektedir. Ücretsiz üyelikte sizlere müzikler sunulur fakat karşınızda sık sık reklamları görürsünüz. Mobil platformlar için de sınırlı sayıda şarkı atlamaya sahip olursunuz. Bu istenmeyen durumları görmemek için aylık 13.99 TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir.

4. Youtube Music

Youtube Music 2015 yılında hizmete giren fakat 2019 yılında popülerleşen bir hizmettir. Spotify’dan öne çıkan bir özelliği olarak diğer kullanıcıların Youtube’a yüklediği covarları da müzik listelerinize ekleyebiliyorsunuz. Onun dışında yine lisanslı müzikler de Youtube Music içerisinde yer almaktadır.

5. Deezer

Deezer platformunun uzun yıllar boyunca Spotify ile olan rekabetine tanık olmuştuk. Spotify ile aynı mantıkta çalışan ve daha ucuz Premium üyelik sunan Deezer platformu masaüstü ve mobil olmak üzere tüm platformlarda kullanılabilmektedir. Sık sık yapılan üyelik kampanyası ile de cebinizden az para çıkarak Premium üye olabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER