CAM KAPI TAMİRİ

CAM KAPI TAMİRİ

CAM KAPI TAMİRİ

Umar Yapı cam kapı tamir servisi İstanbulda bulunan tüm ilçelerde profesyonel ve uzman ekibiyle hizmet vermektedir! Cam kapılar günümüzde çok tercih edilmektedir. Ağır oldukları kadar hassas bir mekanizmaya sahip olan cam kapılar yapım ve montaj esnasında yüksek hassasiyet gerektirmektedir. Doğru montaj yapılmayan cam kapılar zamanla baskı nedeniyle ve uzun süreli kullanımlarda aşınarak arıza vermektedir. Firmamız müşterilerine 7/24 saat kaliteli işçilik standartlarında hizmet vermeye devam etmektedir. 20 yıla aşkındır verdiği hizmette tecrübe ve deneyimli kadrosuyla İstanbulun önde gelen firmalarındandır. Cam Kapı tamiri servisimiz her çeşit marka kapınızı büyük bir titizlikle tamir ederek kapınıza zarar vermeden işlemi en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Garantili işçilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Cam kapılar ısı yalıtımı ve görsel esneklikten vazgeçilmeden, geniş tasarımı, mukavemeti ile çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde ofisler, işyerleri alüminyum kapıdan cam kapıya doğru hızlı bir değişime geçmektedirler. Cam kapılar artık görünümü, renk ve desen seçeneklerinden sebep her insanın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Cam Kapı Montaj ve Tamir Hizmetleri

Cam kapılarda genel olarak bilinen dört farklı arıza oluşmaktadır. Bunlar kapı kolu arızası, kapı hidroliği, menteşe arızası ve kapı fitil arızasıdır. Menteşeler zamanla yıpranarak ses çıkarmaya başlayabilir. Kapı kolları daha estetik olsun diye farklı bir malzemeden yapıldığından dolayı kullanıma bağlı olarak aşınma yapabilir. Kapı hidroliği kapılarınızın daha yavaş kapanarak camın kırılmasına engel olmaktadır. Fitil ise kapınızın içeriye toz,rüzgar ve ses almasını engellemektedir. Cam kırılmaları ise genel olarak çarpma ve sert bir cisimin gelmesiyle kırılabilir. Patlamış, kırılmış, çatlak ve diğer nedenlerle kırılan camlarınızı da yerinde birebir ölçüsünü alarak değiştiriyoruz.

Cam Kapı Tamiri Fiyatları

Cam kapı tamirinde arızalanan parçaya göre fiyatlar da değişiklik göstermektedir. Bir cam kapıda fitil ile menteşenin fiyatları aynı değildir. Bu sebeple firmamız yerinde ücretsiz keşif yaparak arızalanan parçayı en kısa sürede profesyonel ekibimizle tamiratı gerçekleştirmektedir. Panjurtamiri.gen.tr en uygun fiyat avantajlarıyla yerinde çözüm üretmektedir. Bizlere 0532 373 12 23 telefon numarasından ulaşarak servis talep edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER