Botoks Nedir?

Botoks Nedir?

Botoks Nedir?

Botoks günümüzde pek çok alanda kullanılan bir işlemdir. Tüm dünyada popüler bir şekilde kullanılan botoks ülkemizde de estetik ve sağlık alanında kullanılır. Botoks yani botulinum toksini sinir uçlarına enjekte edilerek burada bulunan kasların işlevinin azalmasını sağlar. Böylece kazayağı çizgileri, alın çizgileri, ağız kenarındaki çizgiler düzelir.

Botoks Nasıl Yapılır?

İzmir botoks profesyonel anlamda uyguladığı botoks tedavisi ile pek çok ihtiyaca cevap veriyor. Hem sağlık hem de estetik alanda tercih edilen botulinum toksini botoksun temel maddesidir. Estetik amaçlı kullanılan botoks daha çok kırışıklık tedavisinde kullanılır. Sağlık amaçlı kullanılan botoks işlemi ise migren, terleme ve şaşılık gibi hastalıkların tedavisinde kullanılır. İzmir botoks sayesinde gençleşmek ve yüzdeki kırışıklıkları azaltmak mümkündür.

Güvenilir bir işlem olan botokstan istenilen başarılı sonucu elde etmek için deneyimli kişilerden destek almak gerekir. Uygulamayı gerçekleştiren uzmanın yüz anatomisi konusunda deneyimli olması gerekir. Bu doğrultuda botulinum toksini inceltilerek enjeksiyon yardımı ile kaslara enjekte edilir. İzmir botoks bu sayede ince çizgileri ve yorgun yüz ifadesini ortadan kaldırır.

İzmir Botoks Fiyatları

Botoksun hangi alanda kullanılacağı fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor. Bu nedenle botoks tedavisinden yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle işlemin gerçekleşeceği alan hakkında uzman doktorları bilgilendirmesi gerekir. Bu nedenle botoks fiyatları belirlenirken hangi amaçla kullanılacağı, tercih edilen doktor ve klinik belirleyici oluyor.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

İstenmeyen ve kötü görüntüye neden olan kıl ve tüyler, lazer epilasyon cihazları ile kalıcı olarak yok ediliyor. İzmir lazer epilasyon bay bayan herkese farklı özelliklere sahip lazer epilasyon cihazları ile yardımcı oluyor. Uzman kişiler gözetiminde, milisaniyelik atışlarla hedeflenen bölge üzerine gönderilen lazer ışınları kıl köklerini tahrip ederek melanin pigmentinin yapısını bozar.

Estetik kaygısıyla, hem kadınlar hem de erkekler lazer epilasyon cihazları ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtuluyor. Lazer teknolojisi kalıcı ve etkin bir şekilde kıl folikülünün yapısını bozar. İzmir lazer epilasyon başarılı cihaz seçimi ile her cilt tipine uygun işlemler gerçekleştirilir.

Bu nedenle kişinin herhangi bir cilt rahatsızlığının olmaması gerekir. Bunun dışında kadın erkek herkes lazer teknolojisinden faydalanarak kalıcı olarak istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulabilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer cihazları üretilirken vücudun her bölgesine uyum sağlayabilen lazer başlığı bulunur. Bu nedenle vücudun tüm bölgelerine uygulanabilen lazer epilasyon cihazları ile estetik olarak kötü görüntüye neden olan kıl ve tüyler tamamen yok olur.

İzmir lazer epilasyon hızlı ve kalıcı çözüm sunan lazer epilasyon cihazları ile kolaylık sağlıyor. Lazer epilasyon fiyatları belirlenirken işlemin gerçekleşeceği bölgenin genişliği ve bölge sayısı belirleyici oluyor.

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Cildin onarılmasını ve yenilenmesini sağlayan Paris ışıltısı, ameliyatsız bir cilt bakım uygulamasıdır. Bu nedenle her geçen gün popülerliği artmaktadır. Paris ışıltısı, önemli bir anti-aging işlemidir. Bu yönüyle yaşlanma karşıtı olarak bilinen Paris ışıltısı içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller cilde transfer edilerek cilt canlanır.

Cildinde matlık ve kuruluk bulunan kişilere bu uygulama uygulanır. Böylece kişilerde hücre yaşlanması önlenerek kolajen üretimi arttırılır.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

Paris ışıltısı içeriğinde zengin özelliklere sahip vitamin, mineral, hyalüronik asit, koenzim, amino asit ve nükleik asit gibi bileşenler bulunur. Kişiye özel miktarlarda hazırlanan bu özler cilde enjekte edilerek yüzün ışıltılı görünmesini sağlar. İşlemin etkisi yaklaşık 3 ay kadar sürüyor.

Paris Işıltısı Fiyatları

Yaşlanma karşıtı olan paris ışıltısı fiyatları kişiye özel planlanır. Bu nedenle öncelikle kişinin cilt analizi yapılmalıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER