Beşiktaş’ta Sürpriz Sanabria Gelişmesi

Beşiktaş’ta Sürpriz Sanabria Gelişmesi

Beşiktaş’ta Sürpriz Sanabria Gelişmesi

               Yeni sezona Sergen Yalçın ile hazırlanan ve transferlerini de yavaş yavaş açıklayan Beşiktaş’ta santrafor bilmecesi ile hala sürüyor. Aboubakar, Ze Luis, Mandzukic, Kalinic gibi isimlerin konuşulduğu siyah-beyazlılarda dün itibariyle hiç gündemde olmayan bir isim bir anda bir transfer ihtimali olarak belirdi.

Victor Ruiz’in transferinden dolayı Beşiktaş ile Fifa’lık olan ve Beşiktaş’ın 2 Milyon Euro tazminat istediği Real Betis, bu konudaki anlaşmazlığı çözmek için Beşiktaş’a Antonia Sanabria önerisinde bulundu. Santrafor arayışını tüm hızlıyla sürdürmesine rağmen şimdiye kadar görüştüğü isimlerden net bir sonuç alamayan Beşiktaş yönetimi, bu ismin transferini düşünmeye başladı. Fakat son kararı, takıma mutlaka üst düzey bir santrafor isteyen Sergen Yalçın verecek. Eğer Sergen Yalçın Sanabria için olumlu bir rapor verirse transferin tamamlanması, Real Betis’in tutumundan dolayı kolay olacak gibi gözüküyor. Beşiktaş’ın yeni kadrosuyla yaptığı işleri https://www.lidyabet9.com/lidyabet-guvenilir-mi/ linkiyle ulaşacağınız sitede takip edebilirsiniz.

Cazip Teklif

Beşiktaş ile olan sözleşmesini geçen sezon tek taraflı olarak feshedip ülkesine dönerek Real Betis ile anlaşan Victor Ruiz’in durumu Real Betis ile Beşiktaş arasında anlaşmazlığa sebep olmuştu. Beşiktaş 2 Milyon Euro değerinde bir tazminat isterken Real Betis ise, sezon başlamadan Ruiz’in transferini tescil ettirmek istiyor. Bu yüzden, Beşiktaş’ın Santrafor arayışı fırsat bilindi ve geçen yılı İtalya Serie A ekiplerinden Genoa’da kiralık olarak geçiren Antonio Sanabria Beşiktaş’a önerildi.

Transferin detayları da oldukça cazip. Betis’in teklifine göre Paraguaylı oyuncu ilk olarak 1 yıllığına Beşiktaş’a kiralanacak ve Beşiktaş oyuncu için bir kiralama bedeli ödemeyecek, eğer geçen bir yıl sonunda Beşiktaş oyuncunun performansından memnun kalırsa, bonservisini almak için önceliğe sahip olacak ve Beşiktaş’a Betis yönetimi tarafından kolaylık sağlanacak. 

Oyuncu geçen sene Serie A’da 24 maça çıktı ve 6 gol attı. Yapacağı transferler ile kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş’ın maçlarına yönelik avantajlı kuponları Lidyabet 9 adresinde yapabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER