Belgelendirme Hizmetleri

Tüm firmalar yaptıkları bulundukları sektöre göre çeşitli belgelendirme sistemlerine uygun olarak denetimlerini yaptırmalı ve standartlara uygun olduklarını belgelendirmelidir. PCA (Partners Certıfıcate Assurance) firması, sistem ve ürün belgelendirme hizmetleri kapsamında ıso belgesi hizmetlerini tüm sektörlere veriyor. Firma tarafsızlık ilkesi ile hizmetlerini TSE kurallarına uygun vermektedir.

Belgelendirme Hizmetleri

Tüm firmalar yaptıkları bulundukları sektöre göre çeşitli belgelendirme sistemlerine uygun olarak denetimlerini yaptırmalı ve standartlara uygun olduklarını belgelendirmelidir. PCA (Partners Certıfıcate Assurance) firması, sistem ve ürün belgelendirme hizmetleri kapsamında ISO belgesi hizmetlerini tüm sektörlere veriyor. Firma tarafsızlık ilkesi ile hizmetlerini TSE kurallarına uygun vermektedir.

Bilgi Güvenliği

Firmalar hizmet sektörlerinde çeşitli projeleri yapabilmeleri bilgi güvenliği yönetim sistemi belgesine ihtiyaçları vardır. ISO  27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelendirmesi bu firma tarafından güvenli bir şekilde tüm firmalara sağlanıyor. Bilgi güvenliği yönetim sistemi kurumlara birçok fayda sağlamaktadır. En önemlisi firma tarafından değerli görülen her türlü bilginin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önlemektir. Bilgi kaybı ya da bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi sektördeki rekabet gücünüzün zayıflamasına neden olmaktadır. Firmanın hizmetleri ile bilgi güvenliğinizi denetletebilirsiniz. Iso 27001 belgelendirmesi ile firmanızın ve markanızın her türlü güvenliğini sağlamış olursunuz.

Enerji Yönetimi

Tüm işletmelerde özellikle üretim sektöründe bulunan kuruluşlarda çeşitli enerji kaynakları kullanılmaktadır. Tüm enerji kaynaklarının minimum seviyede kullanılarak en yüksek verimliliği yakalayabilmek için  ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgelendirmesi hizmetleri firma tarafından verilmektedir. Enerji yönetimi sistemlerinin denetlenmesi, enerji verimliği sağlanarak, yeterli seviyede tasarrufun sağlanması ve milli ekonomiye katkıyı en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Firma her sektörde faaliyeti bulunan kuruluşlara, sistem yönetimi ve ürün yönetimi alanında ıso belgelendirmeleri yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER