Belge.com Nasıl Bir Web Adresidir?

Türcert özel sertifikasyon şirketi tarafından kurulmuş dijital bir platform olan belge.com, akredistasyon onaylı sertifika almak isteyen şirket ve markalar için profesyonel olarak belgelendirme hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyeti,

Belge.com Nasıl Bir Web Adresidir?

Türcert özel sertifikasyon şirketi tarafından kurulmuş dijital bir platform olan belge.com, akredistasyon onaylı sertifika almak isteyen şirket ve markalar için profesyonel olarak belgelendirme hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve güvenilirlik gibi ilkeler doğrultusunda sektörde uzun yıllardır teknik kontrol ve belgelendirme hizmeti veren Türcert, sizler için mükemmel bir seçim olabilir.

Belge.com Vizyon Politikası

Belge.com sitesi geleceğe dair hedef belirleyen ve bu doğrultuda uygulama ve projelerini şekillendiren bir web adresidir. Bölgenin en kapsamlı akreditasyon yetkisine sahip platformlarından biri olan Türcert, Amerikan akreditasyon kurumundan onaylı tek şirket olma niteliği taşıyor. Oldukça fütürist bir karakter yapısına sahip olan Türcert'in gelecek odaklı temel planı; sektörden elde ettiği bilgi ve tecrübeyi destek talebinde bulunan firma ve markalara ulaştırmaktır. Öte yandan önemli bir diğer vizyon politikası ise karşılıklı güven ilişkisi, dürüstlük ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak herhangi çıkar çatışmasına girmeden değerlerinden taviz vermemektir.

Belge.com Hizmetleri

Türcert şirketi çok uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekte olup, belge ve kalite çalışmaları alanında ülkemizin en deneyimli kurumlarından birisidir. Temel çalışma prensibi olarak tarafsızlık ve eşit yaklaşım ilkelerini benimseyen Türcert, firmalara ait ekipmanların, üretilen mal ve hizmetlerin kalite kontrol denetimini gerçekleştiriyor. Aynı zamanda yönetim sistemleri oluşturma konusunda yardım ve destek talebinde bulunan firmalar için eğitim seminerleri de gerçekleştiren Türcert, markaların değerini yükseltecek nitelikte çalışmalar yapıyor.

Kaynak: https://www.belge.com/

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER