Barkod Sistemi Faydaları Nelerdir?

Barkod Sistemi Faydaları Nelerdir?

Barkod Sistemi Faydaları Nelerdir?

Barkod Sistemi Nedir?

Barkod, 20.yüzyılın tedarik zincirine en çok katkıyı sağlayan icadıdır. Üzerinde siyah şeritler ve numaralar bulunan semboller bütünü şeklinde betimlenebilmekte olup, kendi içerisinde yarattığı farklılık sayesinde milyarlarca ürünü sistematik bir biçimde birbirinden ayırabilmemize olanak sağlamaktadır. Dijital sistemlere entegre edilebilen barkod tanımlamaları sayesinde elinizde bir milyon farklı ürün dahi olsa hiçbiri birbirine karışmadan takip edilebilmektedir. Günümüzde artan nüfus ve işletme sayısı pek çok alanda değişiklikler olmasına neden olmuştur. Firmalar, rakipleriyle mücadele edebilmek adına çok daha fazla, çok varyasyonlu ve çeşitli ürünleri piyasaya sürmektedir. Hal böyle olunca en basitinden bir adet tırnak makasının bile binlerce çeşidi bulunabilmektedir. Tüm bu ürün çeşitliliğini ilkel yöntemlerimizle takip etmek ise hem zaman hem de iş yükü açısından büyük kayıplar doğurabilmektedir.  Barkod  ve barkod sistemleri ise bu kayıpların önüne geçebilmenizi, işletme maliyetlerinizi azaltmanızı, iş yükü ve personel sayısından tasarruf edebilmenizi sağlayabilmektedir.

Barkod Sistemi Faydaları Nelerdir?

• Barkod okuyucular yardımıyla hızlı bir biçimde ürün sayımı gerçekleştirebilmektesiniz.

• Yüzde yüz doğru sayım oranları sayesinde en ufak bir yanlışlığa imkan sağlamadan sayımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

• Herhangi bir hatalı işlem söz konusu olduğu vakit sayımı başa almanıza gerek kalmaz, kaldığınız yerden devam edebilir ve sayımınızı doğru bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

• Hızlı satış işlemleri konusunda kullanılabilmekte olup, fiyat hesaplamalarını otomatik olarak gerçekleştirebilmektedir.

• Satış işlemleri sırasında ürünleri otomatik olarak stoklardan eksiltmekte ve sizlerin tekrar manuel sayımlar yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Adisyon sistemi ile ilgili linke tıklayabilirsiniz

Barkod Sistemi Fiyatları

Barkod yazılımları için fiyat aralığı çok açık uçlu olmakla beraber bu fiyat sistemin kalitesiyle doğru orantılı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Alanında uzman bilirkişi ve tecrübeli yazılım geliştiricilerimizin ortak olarak ortaya çıkardığı barkod sistemimiz sizlere iş alanında ihtiyacınız olan her detayı en iyi şekilde sunabilmektedir. İşletmenizi daha üst bir düzeye çıkarmak, günümüz tedarik zinciri kurallarına uyarak hızlı bir büyüme ivmesi yakalamak istiyorsanız; hemen en uygun fiyat ve en yüksek kalite endeksiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz barkod sistemine sahip olmalısınız.

Özel yazılım Çözümleri için Naron A.Ş 08506442522 - 05317936222

YORUM EKLE
YORUMLAR
Teknik Barkod Etiket
Teknik Barkod Etiket - 8 ay Önce

Barkod Yazıcılar, barkod okuyucular, el terminalleri ve etiket ihtiyaçlarınız ile ilgili www.teknikbarkod.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz..

SIRADAKİ HABER