Babet Nedir?

Babet Nedir?

Bilindiği gibi ayakkabılar bayanların vazgeçilmez kombinlerinden biridir. Her kıyafetin altına ister spor, ister klasik birçok çeşit ayakkabı modeli seçilebilir. Bu ayakkabı modellerinden biride babet ayakkabılardır. Babet ayak parmak ucu ve topuk kısmı aynı hizada olan düz taban ayakkabılardır. Bir dönem geçerliliğini yitirse de günümüzde hala moda olarak tercih edilir. Özellikle bayanlar rahatlığı ve şık tasarımları ile babet ayakkabıları satın alır ve farklı kombinlerle uygular.

Babet Ayakkabıları Kimler Tercih Eder?

Babet ayakkabılar ister klasik isterseniz şık bir elbise veya etek altına rahatlıkla giyilebilir. Hatta günümüzde gelinlik altına kombine edilen çok şık babet ayakkabılar üretiliyor ve bu ayakkabılar özellikle gelinlerin yorgunluğunu az da olsa hafifletiyor. Sadece gelinlerde değil tabii. Hamile bayanlarda özellikle son aylarda ayaklarında ki şişmeler nedeniyle babet ayakkabıları tercih ediyor.

Gerek şıklığı gerekse rahatlığı ile kız çocuklarının bile tercihi haline gelen babet ayakkabılar özellikle renk ve modelleri ile de dikkat çekiyor. Babet ayakkabılar ile daha fazla bilgiye https://tripy.com.tr/kadin-babet-805 adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER