Artık sosyal medyanın da "İmparator"u o!

Artık sosyal medyanın da "İmparator"u o!

Artık sosyal medyanın da "İmparator"u o!

Artık sosyal medyanın da "İmparator"u o!

Daha önce Milan ve Fiorentina'yı da çalıştıran, Ülkemize UEFA Kupası'nı getiren Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, Sosyal medyada attığı tweetlerle sürekli gündemi belirliyor. Fatih Terim, çok az gönderi paylaşsa da, attığı her gönderi büyük ses getiriyor.

21 Aralık 2017 Tarihinde Fatih Terim, "Nerede Kalmıştık" tweetiyle Galatasaray'a 4. kez geldiğini duyurmuş ve attığı bu tweet o zamanın sosyal medya rekorunu kırmıştı. Fatih Terim bu tweeti paylaşmaya kızlarıyla birlikte karar verdiğini ve Galatasaray'a tekrardan imza atarsa bu şekilde duyurmayı kararlaştırdıkları basın toplantısında açıklamıştı. link

Konsantrasyon Tweeti

17-18 sezonunun en önemli maçlarından olan, hatta şampiyonluk maçı olarak değerlendirilen Beşiktaş maçı öncesi Fatih Terim, "Konsantrasyon" tweetiyle bütün twitterı sallamıştı. Fatih Terim'in bu paylaşımı 120 binin üzerinde like almıştı. Aynı sezonun sonunda Göztepe'de şampiyonluğunu ilan eden Terim, mücadelenin hemen ardından, Şampiyonlar Ligi'ne ithafen "Tahmin edin kim geldi" tweeti atmış ve 185 binin üzerinde beğeni almıştı.

Verilmiş bir sözüm, vazgeçemediğim bir hayalim var1

2020 yılının başlarında Galatasaray Yönetimi ile arasında Arda Turan transferiyle ilgili kriz yaşayan Terim, tüm haberler gündemdeyken saatler 19.05'i gösterirken "Verilmiş bir sözüm, vazgeçemediğim bir hayalim var" tweeti ile tüm haberlere son noktayı koymuş ve 270 binin üzerinde bir beğeni almıştı.

En son 26 Ekim 2020 tarihinde, "Herşey yolunda..." tweeti atan Terim'in bir sonra ki bakalım ne olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER