Apple mağazası açılıyor!

Apple mağazası açılıyor!

Apple mağazası açılıyor!

Apple, son birkaç yıldır Türkiye’deki faaliyetlerine Zorlu Center’da ve Akasya AVM’de olmak üzere iki mağazası ile devam ediyordu. Ancak bu yıl içerisinde bu mağazalara bir yeninin daha eklenmesi bekleniyor. Ayrıca bu mağazanın tam adresinin ise şu şekilde olacağı ön görülüyor: Abdulkadir Noyan St. No:13 Caddebostan, 34728 Kadıkoy/Istanbul

Türkiye’deki üçüncü Apple mağazası hepsinden farklı olacak
Ulaştığımız bazı bilgilere göre Apple’ın Türkiye’deki yeni mağazası, alışılmadık bir mağaza konsepti ile bizleri karşılayacak. 3. nesil olacağı belirtilen mağazanın her tarafında Apple’ın en yeni nesil patentli camları kullanılacak. Daha önceden Türkiye’de açtığı iki mağazasını da ikinci nesil mağaza olarak konumladıran Apple, bu mağazasını üçüncü nesil mağaza olarak inşa edecek.

Üçüncü nesil olmasının yanı sıra mağaza, 4 katlı olacak. İki kat Apple çalışanları için ayrılırken, diğer iki kat müşteri deneyimini artırmak için kullanılacak.

Ayrıca elimize geçen mağaza raporu, mağaza ile ilgil bazı detayları da bizlere gösteriyor. Bunlar arasında mağazanın koru ve sokak şeklinde dizayn edileceği yer alıyor. Bu da mağazanın yalnızca alışveriş için değil müşteriler için güzel bir dinlenme yeri olacağını gösteriyor. Mağazadaki internetin de oldukça hızlı olacağı bahsedilen detaylar arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER