Apple lansmanı izlenimleri

21:50 Yapımlar çok iyi görünüyor, Oprah'nın da Apple saflarına katılması önemli ama bu hizmet kaç para olacak belli değil? Tim Cook veda ederken Apple yine soru işaretleriyle bıraktı bizi. 21.45 Kendi televizyon kanalı da olan Oprah gücünü Apple'la birleştirdiğini anlatıyor. Dünyanın pek yerine bu sayede ulaşabilmek, ünlü oyuncularla ve devlet başkanlarıyla konuşabileceğini anlatıyor. Apple için yaptığı iki yapımdan biri cinsel tacizi irdeleyen bir belgesel, bir diğeri de akıl sağlığı üzerine adı belli olmayan bir yapım.

Apple lansmanı izlenimleri

21:50 Yapımlar çok iyi görünüyor, Oprah'nın da Apple saflarına katılması önemli ama bu hizmet kaç para olacak belli değil? Tim Cook veda ederken Apple yine soru işaretleriyle bıraktı bizi.

21.45 Kendi televizyon kanalı da olan Oprah gücünü Apple'la birleştirdiğini anlatıyor. Dünyanın pek yerine bu sayede ulaşabilmek, ünlü oyuncularla ve devlet başkanlarıyla konuşabileceğini anlatıyor. Apple için yaptığı iki yapımdan biri cinsel tacizi irdeleyen bir belgesel, bir diğeri de akıl sağlığı üzerine adı belli olmayan bir yapım.


Oprah nereye gitse sanki Amerikan başkanı gelmiş gibi karşılanıyor. Hatta Amerikan başkanı olmasını isteyenler de çok. Steve Jobs salonunda da durum farklı değil. İzleyiciler ayakta alkışladı, çığlıklar koptu. Oprah'nın kitapları satış zirvesine çıkaran kitap kulübü de Apple'a taşınacak. Dünyanın en büyük kitap kulübünü bu platformda kullanacağını bu sayede anlatıyor.

21:40 En merak edilen konu ise Apple TV +'ın fiyatı. Henüz açıklamadılar. Tim Cook sahneye çıktı ve "Şimdi size önemli bir hikayeciyi takdim edeceğim" dedi.


21:35 Apple'ın bir başka dizisi de The Little Voice ve yapımcısı Star Trek ve Star Wars'tan tandığımız JJ Abrams. Yaratıcısı ise şarkıcı Sarah Bareilles. Dizi kendisinin müzik dünyasında ünlü olma hikayesini anlatıyor. Bir gün Abrams'la sohbet ederken böyle bir fikir doğmuş ve uygulamaya koymuşlar. Bareilles şimdi dizinin adını taşıyan şarkıyı canlı söylüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER