Ankastre Ocaklarda TEKA  Farkı

 Ankastre Ocaklarda TEKA  Farkı
TEKA Ankastre Ocaklar: Kolayca Kurun, Mükemmel Şekilde Pişirin.

Ankastre ocaklarımız mutfağınıza kusursuz bir şekilde entegre edilebilir. Farklı boyutlardaki inanılmaz geniş bir model yelpazesinden birini seçin ve mutfağınızdaki alanı istediğiniz gibi kullanın.

TEKA Ocağınızı Siz Seçin


Tasarruflu, hızlı bir şekilde temizlenen, kolay kullanımlı TEKA elektrikli ocak tam size göre. TEKA olarak sizlere, her türlü ihtiyacınıza ve pişirme alışkanlıklarınıza cevap verebilecek ürünleri, geniş seçenekler eşliğinde sunuyoruz. Seramik cam, gaz, cam üzeri gaz, indüksiyonlu, kombine veya modüler ocakları inceleyin, zevkinize ve mutfağınıza göre olan ocakları seçin. Sunduğumuz en ekonomik ankastre ocak ile satın alırken kazanmaya başlarsınız.

TEKA İndüksiyon Teknolojisi İle Hem Daha Hızlı Pişirin Hem de Enerji Tasarrufu Yapın


Zaman ve enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olan indüksiyon teknolojisi, hızlı ve verimli ısıtma sağlamak için tencere ve tavalarınızın boyutunu akıllıca tanır. Elektromanyetik dalgaları kullanarak, ısı sadece tava yüzeyine aktarılır, bu da hızlı, güvenli ve enerji verimli pişirme ile sonuçlanır. Gereksiz ısı veya enerji kullanmadan faturalarınızda tasarruf edersiniz.

Sadece Silin Kolayca Temizleyin


Sıradan bir ocaktaki lekeleri temizlemenin ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden TEKA kalitesiyle düz ve pürüzsüz bir yüzey sunan indüksiyon ve seramik ocaklar tasarladık.

Sadece Dokunarak Ocak Sıcaklığını Ayarlayabilirsiniz


TEKA geçmişten gelen tecrübesini modern teknolojiyle birleştirir ve daima size kolaylık sağlamak için çalışır. Bu nedenle ocaklarımız da, pişirme deneyiminizi kolaylaştırmaya yardımcı olacak kullanımı kolay özellikler sunar. Yiyecekleriniz için mükemmel ısı ayarını seçmek için elektrikli ocak çeşitlerimizdeki dokunmatik tuşlar size yeter.

Mutfağınızda Çağdaş Çizgiyi Yakalayın


Seçiminiz indüksiyon, seramik, cam ocak veya gazlı ocaktan hangisi yönünde olursa olsun elde edeceğiniz kalite ve tasarım üstünlüğü değişmeyecektir. Ürün yelpazemiz mutfağınızın şık ve modern görünmesine yardımcı olmak için ince detaylarla süslenmiş ve ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Ocak modellerini incelemek içi https://teka.com/tr-tr/mutfak/ocaklar sayfasını ziyaret ediniz.

 
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 21:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER