Alyans

Evliliğin sembolü olan alyansların seçiminde çiftlerin kafası çok karışır. Çünkü mücevherat sektörü çok farklı tasarımlar ile hizmet verir. Çiftlere alyans seçiminde her türlü danışmanlığı veren firma sektörde kalitenin öncülüğünü yapar.

Alyans

Evliliğin sembolü olan alyansların seçiminde çiftlerin kafası çok karışır. Çünkü mücevherat sektörü çok farklı tasarımlar ile hizmet verir. Çiftlere alyans seçiminde her türlü danışmanlığı veren firma sektörde kalitenin öncülüğünü yapar. Insanlar tarih boyunca evli olduklarını farklı ürünlerle göstermişlerdir. Dönemin en değerli ürünleri ne ise onlardan çeşitli alyans modelleri yapmışlardır. Alyans kültürü ilk olarak Mısır'da kullanılmıştır. Daha sonra farklı medeniyetlerde kullanılan alyanslar günümüzde gerek pırlanta tasarımları gerekse altının türleri ile yapılan tasarımları ile evlenecek çiftlere bir çok alternatif sunuyor. Firma uzun yılların vermiş olduğu birikimle müşterilerin istekleri doğrultusunda kişiye özel tasarım tektaş yada alyanslar üretiyor.

Alyans alırken nelere dikkat edilmelidir?

Ömürlük diye tabir edilen takıların başında gelen ve sevdiğinize ömür boyu bağlılığınızı ifade eden alyansların seçiminde öncelikle nasıl bir ürün istediğiniz önemlidir. Yani modern bir yüzük mü yoksa klasik bir modelmi olmalı buna siz karar verirsiniz. Bunun yanında beyaz altın yada sarı altın olması, pırlanta yada zümrüt gibi özel taşlar içermesi gibi detaylar tercihinize yön verebilir. Kararsız kaldığınız hen anda firma yetkilileri size yardımcı olurlar.

Alyanslarda pırlanta taş kullanılır mı?

Son yıllarda klasik model alyanslara alternatif bir çok modern ve tasarım alyanslar üretiliyor. Firma takı ve mücevher sektörünü yakından takip ederek müşterilerine en trend alyansları hazırlıyor. Firma alyans üretiminde pırlanta ve zümrüt gibi özel taşları farklı kesim yöntemleri uygulayarak alyanslarla bütünleştirir. Firmanım alyan modelleri için lizaypirlanta.com sitesini ziyaret ediniz.

Alyans ücretleri

Alyans ücretleri öncelikle kullanılan madenin değeri ile doğru orantılıdır. Firma her kesimden müşterisine uygun alyans modelleri üretir. Online alış verişlerde indirimli fiyatlarla satış yapar. Müşterilerine ürün satışı ve sonrasında her türlü desteği sağlar. Gerektiğinde ürün değişikliği ve iadesi yapılabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER