Ada Ziyaretleri için Günlük yat kiralama

Ada Ziyaretleri için Günlük yat kiralama

Ada Ziyaretleri için Günlük yat kiralama

Misafirlerimiz Boğaz'ın büyüsüne kapılmıyorlarsa, uçakta ücretsiz wireless hizmetinin yanı sıra misafirlerin yolculuk boyunca her an kullanabilecekleri TV ve ses sistemi bulunmaktadır.

İstanbul'da özel yat turlarının keyfini çıkarmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Boğaz'da özel yat turlarında uzmanız.

Günlük Yat kiralama ve yat Turu Fiyatları:

Farklı fiyatlarda farklı yat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Yat fotoğrafları ve fiyatlar için fiyatlandırma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kendi filomuza sahip lisanslı bir yat kiralama şirketiyiz. Seyahat acentelerine ve otellere de yat kiralama hizmeti veriyoruz. Ancak, doğrudan bizden rezervasyon yaparsanız, çok daha iyi fırsatlar elde edersiniz. Ayrıca doğrudan bizimle iletişime geçmeniz iletişim hatalarını azaltacak ve beklentilerinizi daha iyi anlayacağız.

Referanslarımız hizmet kalitemizi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Business Class yolcularını ağırlamak için Türk Hava Yolları ile Boğaziçi Deneyimi programı için çalışıyoruz. Ülke başkanlarını, dünyanın en büyük şirketlerinin CEO'larını ve ünlüleri ağırlıyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER