A101 Eleman Arıyor

Perakende sektöründe en fazla büyüyen marka olan A 101 sağladığı ucuz alış veriş nedeniyle pek çok ailenin tercihi olmaktadır. Bu özelliği sayesinde giderek büyüyen market zincirinde çok sayıda eleman istihdam edilmektedir.

A101 Eleman Arıyor

Perakende sektöründe en fazla büyüyen marka olan A 101 sağladığı ucuz alış veriş nedeniyle pek çok ailenin tercihi olmaktadır. Bu özelliği sayesinde giderek büyüyen market zincirinde çok sayıda eleman istihdam edilmektedir. Ekonomik daralma dönemlerinde bile, büyümesini aralıksız olarak sürdüren firmanın, çok sayıda eleman istihdam edeceği bilgisi, işsizler için umut oldu. Firmanın maaş aralığı; 1700-1800 TL'den başlıyor. En üst düzey için ise; 2250 TL ve 3000 TL arasında değişiyor.

A 101 Nasıl Bir Firmadır?

Ucuz alış verişin adresi olan A 101, perakende sektöründe giderek büyüyen bir paya sahip olmuştur. Türkiye genelinde 7000'inin üzerinde şube sayısına ulaşmıştır. Çok sayıda personel istihdam eden firma, 2018 yılında da yeni eleman alımı yapacağını duyurdu. A 101 hemen hemen tüm pozisyonlar için eleman alımı yapacak. İş arayışındaki kişiler, A 101 ile kariyer imkânı yakalayabilecekler.

A 101 Hangi Avantajları Sağlamaktadır?

Sürekli büyüyen firma olması nedeniyle, uzun vadeli çalışma imkânı sunması avantaj sağlayan bir firmadır. Bununla beraber, günde 8 saatlik mesai olması nedeniyle tercih edilen bir firmadır. Ayrıca, kurumsal bir firma olması dolayısıyla aylıklar düzenli ödenir. Çalışanların sigorta primlerinde herhangi aksama yaşanmaz. Resmi tatillerde çalışılması karşılığında ek ücret ödenir. A 101'de işe başlayan herkes, asgari ücretten yaklaşık, %10 fazla maaşla işe başlar. Yine, firmada prim sistemi uygulanmaktadır. Bu, prim, maaşın %15-20'si kadar olabilmektedir. A 101 personelinin yemek ücretini karşılamaktadır. Ancak, firma, çalışanlarına bugün için servis imkânı sağlamamaktadır.

A 101'de Çalışmak İçin Nasıl Başvuru Yapılmalıdır?

A 101 pek çok şubeye sahip bir market zinciri olduğundan, kişinin kendisine yakın bir A 101 bulması zor olmayacaktır. İş başvurusu bu şubelere gidilerek doğrudan yapılabilir. Burada doldurulan form, değerlendirmeye alınacak ve geri dönüş yapılacaktır. A 101'e ayrıca, internet üzerinden de başvuru yapılabilir. Bununla beraber, şirketin genel merkezinden de başvuru yapılabilmektedir. Yaklaşık 5 gün içinde dönüş yapılmaktadır. Şirket, işe alım sürecinde adaylardan bazı belgeler istemektedir.

Kimlik fotokopisi, 4 adet vesikalık resim, sağlık raporu, ikametgâh, temiz kağıdı ve diploma fotokopisi, firma tarafından istenen belgelerdir.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 20:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
3
3 - 1 yıl Önce

SIRADAKİ HABER