2019 Abiye Modelleri

Abiye giyim özellikle düğün, nişan ve özel davetlerin olmazsa olmazlarından biridir. Her sezonun farklı abiye modelleri vardır. Özellikle 2019 abiye modellerinde hanımlar ışıltılı ve dantel desenlerini sıkça üzerlerinde taşıyacağa benziyor.

2019 Abiye Modelleri

Abiye giyim özellikle düğün, nişan ve özel davetlerin olmazsa olmazlarından biridir. Her sezonun farklı abiye modelleri vardır. Özellikle 2019 abiye modellerinde hanımlar ışıltılı ve dantel desenlerini sıkça üzerlerinde taşıyacağa benziyor. Abiye tasarımlar payet işlemeli modelleri ile bu sezonun en çok tercih edilen modellerinden olmaya aday gösteriliyor. Her sezonun çiçek desenleri bu sene de abiye modellerinde kendini göstermeye devam ediyor. Kayık yaka modeller bu sene hanımların rahatlıkla tercih edeceği ürünlerden oluşuyor. Siyahın vazgeçilmezliği 2019 abiye modellerinde kendini göstermeye devam ediyor. Klasik renklerin enlerinden olan siyah renkli tasarımlar hanımlara hem klasik hem de şıklığın çizgisinde buluşturmaya devam ediyor. Abiye elbise seçiminde bu sezonun ağırlıklı renk ve modelleri ise; ışıltılı tasarımlar, dantel işlemeli modeller, alter yaka modeller, askılı ve dantel detaylı tasarımlar, kayık yakalı abiye tasarımlar, mint yeşili modeller, ilizyon yakalı abiye tasarımlar gibi pek çok modeli karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Abiye Elbise Seçiminde Dikkat Edilecek Detaylar Nelerdir?

Abiye modellerinde detaylar oldukça önemlidir. Elbisenin tam olarak vücuda uyması, yaka ve sırt bölgesinde potlukların oluşmaması gerekiyor. Özellikle bu sezonun revaçta modellerinden olan payet elbiselerde kıyafetin kusursuz durması en önemli detayların başında geliyor. Özellikle payetli elbise tasarımlarında sade takılar seçmek gerekiyor. Payet modeller yeterince ışıltılı olduğundan, saç topuz yapılarak kullanılacaksa şık bir küpe ile tamamlanması yeterli olacaktır. Abiye elbiselerde kısa modeller tercih edilecekse ayakkabı seçiminde dikkatli olmak gerekiyor. Elbise ile aynı renk olan ayakkabı seçimleri elbiseyi kapatan bir tercih olacaktır. Bunun yerine elbise ile kontrast renkler daha dikkat çekeceğinden bu yönde tercihinizi kullanmalısınız. Özellikle ışıltılı bir elbise seçimi yaptıysanız daha sade ayakkabılar tercih edilmelidir.

Kısa Abiye Modellerini Hangi Davetlerde Tercih Etmelisiniz?

Abiye elbiseler farklı renk ve tasarımları ile hanımların vazgeçilmezlerindendir. Özellikle kısa abiye modelleri her sezonun en çok kullanılan modelleri arasında yer alıyor. Hanımlar kısa abiye modellerini özellikle aile arasında yapılan söz, nişan gibi özel gecelerde tercih ediyorlar. Daha sade ve daha zarif modelleri daha çok tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Ancak kısa abiye modelleri zarif tasarımları ile aslında hemen her yerde kullanılabilir modellerden oluşuyor. Söz, nişan ve kona gecelerinde de bu tasarımlar tercih edilebiliyor. Kısa abiye elbise modellerinde bu sezon ışıltılı tasarımlar hanımların şıklığını tamamlamaya devam ediyor.

Kaynak : https://www.modamerve.com/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER