1 TB USB-C Belleğini Tanıttı

Taşınabilir SSD'ler genellikle en fazla 2 TB kapasiteyle karşımıza çıkıyor. 4 TB'lık SSD'lere de rastlamak mümkün olsa da, şimdilik yaygınlaşması zaman alacak gibi görünüyor. SanDisk, yine de taşınabilir SSD'ler üzerindeki çalışmalarını daha ileriye taşıyarak CES 2020'de 8 TB kapasiteli taşınabilir SSD prototipiyle karşımıza çıktı. Şirket, cebinize sığabilecek kadar küçük boyutlu olan dünyanın en yüksek kapasiteli taşınabilir SSD'sini tanıttı. Sürücü, şirketin Extreme Taşınabilir Harici SSD modellerinden biraz daha büyük görünüyor, ancak daha yüksek bir kapasiteye ve 20 Gbps veri aktarım hızına sahip olduğu düşünüldüğünde normal.

1 TB USB-C Belleğini Tanıttı

Taşınabilir SSD'ler genellikle en fazla 2 TB kapasiteyle karşımıza çıkıyor. 4 TB'lık SSD'lere de rastlamak mümkün olsa da, şimdilik yaygınlaşması zaman alacak gibi görünüyor. SanDisk, yine de taşınabilir SSD'ler üzerindeki çalışmalarını daha ileriye taşıyarak CES 2020'de 8 TB kapasiteli taşınabilir SSD prototipiyle karşımıza çıktı.

Şirket, cebinize sığabilecek kadar küçük boyutlu olan dünyanın en yüksek kapasiteli taşınabilir SSD'sini tanıttı. Sürücü, şirketin Extreme Taşınabilir Harici SSD modellerinden biraz daha büyük görünüyor, ancak daha yüksek bir kapasiteye ve 20 Gbps veri aktarım hızına sahip olduğu düşünüldüğünde normal.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER