08 Ocak Salı'dan itibaren Bim Ürünler

BİM aktüel bu hafta Salı güü hazırladığı kampanya önerileri ile sizlere sunulacak. Aktüel kampanyaları bizlere tanıştıran BİM aktüel, Salı günleri ...

08 Ocak Salı'dan itibaren Bim Ürünler

Sektöründeki diğer mağazalarla kıyaslama yapıldığından gayet uygun fiyatlara bulunabilen ürünlerin bulunduğu bim mağazalarında karşımıza çıkan bim aktuel uygulaması da bu indirimli ürünlerin daha da uygun fiyatlarla satın alınmasına olanak sağlamaktadır. Mağaza bim aktuel ürünlerini salı ve cuma günleri müşterilerine sunmaktadır.

             bim ürünleri indirimleriyle özellikle kadınların yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Haftanın ürünlerinde yaza özel bim ürünleri sunulmuş peki nedir bu ürünler;

              Tabi bu arada bebeklerinizi de unutmayan bim indirimleri arasında yer alan

 johnsons baby şampuan göz yakmayan ve argan yağlı seçenekleriyle bim indirimleri arasında 8,45 liradan satın alabilmeniz mümkün.

              Ahşap ve bambu seçenekleriyle bim katalog içerisinde yerini alan saç fırçalarıyla da bakımını yaptığınız saçlarınızı 5,95 liradan satışa sunulmaktadır. Bim katalog içerisinden renk ve tercihlerinizi yaparak fırsatları kaçırmadan yararlanabilirsiniz.

Marketlerde belli zaman aralıklarıyla indirimler yapıldığını hepimiz bilmekteyiz. Bu indirimler ile indirim yapılan ürün üzerinden tüketiciyi market müşterisi yapmak hedeflenmektedir.

               

 Belli Üründe Ya Da Ürünlerde İndirim Uygulama

             

              Marketler indirimlerini genellikle belli ürünler üzerinden yaparlar. Bu ürün ise çok dikkatli seçilmelidir. Çünkü seçilen ürün alışveriş yapan tüketiciyi indirim yapan markete çekmeli ve tüketici bu ürünün yanında başka ürünler de almalıdır. Sadece indirim yapılan üründen alan tüketici marketi kara geçirmez. Öyle ki indirim unsuru ürün zaten kazançsız satılmak için vitrine konmuştur.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER