Huawei P20 Pro Kamera Performansıyla Büyülüyor

Huawei'nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı Huawei P20 Pro kamera performansıyla büyülüyor.

Leica ile birlikte gerçekleştirdiği iş birliğiyle birlikte akıllı telefonu kameracılığı alanında önemli işler başaran Huawei’nin kısa bir süre önce tanıttığı Huawei P20 Pro modeli kamera alanında büyülemeye devam ediyor. 

Geçtiğimiz günlerde Paris’te düzenlediği özel bir etkinlikte yeni akıllı telefonunu tanıtan Huawei akıllı telefon kameracılığında çıtayı daha ileri bir seviyeye taşımayı başarıyor. Google’ın geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve gece fotoğrafçılığı konusunda iddialı olan Google Pixel 2XL modeline göre Huawei P20 Pro çok daha iyi sonuçlar sunuyor. 

Ana kamera sisteminde 40 megapiksel, 20 megapiksel ve 8 megapiksel çözünürlüğünde 3 kamerasıyla etkileyici bir kamera deneyimi sunan Huawei P20 Pro gece fotoğrafçılığında Google Pixel 2XL’ı geride bırakmayı başarıyor. 

DxOMark sonuçlarına göre de Huawei’nin yeni akıllı telefonları P20 ve P20 Pro kamera konusunda rakiplerinin çok daha ilerisinde. Bakalım Huawei’nin kamera konusunda oldukça yetenekli olan bu yeni akıllı telefonları kullanıcılar tarafından beğenilecek mi?  

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir