Huawei P20 Modelinin Tasarım Görüntüleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Huawei’nin P20 modeline ait tasarımları sızdırıldı. Yayınlanan görsellere göre yeni amiral gemisinin birçok özelliği de kendisini göstermiş oldu.

Huawei tarafından piyasaya sunulacak olan amiral gemi modelinin P11 veya P20 olacağı tartışıladursun cihazda ana kamera olarak üç kameranın yer alacağı kesinleşmiş oldu. Daha önce modelle ilgili ortaya çıkan görsellerde de bu kamera özelliğine vurgu yapılmakta idi. Ancak Çinli büyük bir aksesuar üreticisi tarafından üretilen kılıflarla arka kısımda 3 kameranın yer alacağı kesinleşmiş oldu.

Akıllı telefon üreticisinin üç kamera ile hangi özellikleri veya avantajları kullanıcılara sunacağı henüz bilinmiyor.  Ancak görsellere dikkat edildiğinde kameraların alt kısmında çift LED flaş ve lazer otofokusun yer alacağı da kendisini göstermiş oldu.

Yine Huawei P20 modelinde 3.5mm kulaklık girişinin yer almayacağı daha önce sızdırılan bilgiler arasında idi. Ortaya çıkan görsellerde cihazın üst kısmında küçük bir alan görülürken bu alanın gürültü engelleme özelliği bulunan ikinci bir mikrofon olduğu öne sürülüyor.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir