Huawei P20 İle Beraber İki Model Daha Geliyor

Çinli üretici Huawei’nin yeni amiral gemi modeli olması beklenen Huawei P20 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl düzenlenen etkinlikte P10 modelini duyuran firma için gelecek amiral gemisinin P11 olması beklenirken şirketin isim konusunda farklı bir politika izlediği duyumlarına ulaşıldı.

Akıllı telefon modelleri ile ilgili sızdırma haberleri ile sık sık gündeme gelen Roland Quandt tarafından yapılan Twitter paylaşımında Huawei P20 ile birlikte P20 Plus ve P20 Lite modellerinin de tanıtılacağı belirtilirken bu modellerin kod isimleriyle birlikte renk seçeneklerinin de olacağı ortaya çıktı.

Ünlü duyumcunun paylaşımına göre P20 modeli “Emily” kod adıyla gelecek. Seramik siyah ve alaca karanlık olarak iki renk seçeneği ile kullanıcılara sunulması beklenen modelle birlikte “Charlotte” kod adıyla gelecek P20 Plus modelinde de aynı renkler yer alacak. “Anne” kod adıyla gelecek olan P20 Lite ise klein mavisi, gece yarısı siyahı ve sakura pembesi gibi renk seçenekleri bulunduracak.

Bahsi geçen kod isimleri incelendiğinde P20 ailesinin Bronte Kardeşler olarak bilinen yazarlardan adını aldığını görmekteyiz.

P20 Ailesi MWC 2018’de Duyurulabilir

Huawei’nin P20, P20 Plus ve P20 Lite modellerinin Şubat ayı sonlarında düzenlenecek MWC 2018 etkinliklerinde duyurulması bekleniyor.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir