Hearthstone’un Ek Paketi Hearthstone : Witchwood Çıkıyor

Blizzard'ın sevilen oyunlarından biri olan Herathstone'un Witchwood ek paketi önümüzdeki hafta oyun severlerle buluşacak.

Blizzard tarafından geliştirilen Hearthstone oyunu için ek paket müjdesi verdi. Blizzard’ın açıklamasına göre Hearthstone için çıkacak olan Witchwood ek paketi önümüzdeki haftadan itibaren indirilebilecek.

Büyük beğeniyle oynanılan Herathstone oyununun geçtiğimiz aylarda duyurulan Witchwood adındaki geliştirme paketi 12 Nisan’dan itibaren indirilebilecek. Oyun severlere çeşitli hediyelerin de sunulacağı bu pakette sadece oyuna giriş yapanlar üç adet ücretsiz kart paketi alabilecek. Ayrıca oyuncular Witchwood destesinden de bir adet Class Lagendary kartı ücretsiz olarak envanterleri arasına katabilecek. 

Blizzard tarafından yapılan açıklamada ayrıca The Witchwood ek paketini ön sipariş yoluyla satın alan oyun severler 50 kart paketini bundle olarak alabilecek. Oyunun Dark Wood kartı ise daha sonradan gelecek ve bonus olarak ise 20 ek kart paketi sunulacak. Blizzard ayrıca 9 Nisan’da Hearthstone oyununun yöneticisi olan Ben Brode ile Sean Plott’un özel bir canlı yayın düzenleyecek ve bu canlı yayında yeni ek paketle birlikte oyuna eklenecek olan son kartlar açıklanacak. 

Etiketler
Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir