Zolotaya Korona İle Nasıl Para Gönderebilirim?

Uluslararası düzeyde para gönderme ile para çekme servis hizmetlerini son derece güvenilir ve yüksek kalitede sunan Zolotaya Korona oldukça ilgi çekici avantaj ve cazip olanakları ile dikkatleri üzerine topluyor. Uluslararası para transferlerine özel sunduğu düşük komisyon bedelleri ile kurum farkını da her anlamda gösteriyor.

Zolotaya Korona İle Nasıl Para Gönderebilirim?

Kaliteli Hizmetler

Zolotaya Korona Kadıköy çalışma sistemini profesyonel esaslar üzerinden yürütüyor. Tüm iş ve işlemlerde kurumsal yapısı ile öne çıkan firma, her türlü para transferini en hızlı ve bir o kadar güvenli şekilde gerçekleştirme imkanını müşterilerine sunuyor. Bu sayede uluslararası para transferine dair işlemlerinizi en kolay yoldan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Belirlenen düşük komisyonlar ile uluslararası para gönderme işlemleriniz için Marina Para Transfer merkezini kullanabiliyorsunuz. Yalnızca bu merkeze ulaşarak yirmi farklı ülkeye para gönderme imkanından yararlanabiliyorsunuz.

Zolotaya Korona Beşiktaş şubesi de bulunan kurumdan adınıza gelen parayı kimliğiniz ile ya da pasaportunuz ile yine Marina Para Transfer merkezi başvurusu yeterli oluyor.

Transferi Yapılabilme İmkanı Bulunan Ülkeler

Firma üzerinden 20 değişik ülke için para gönderme imkanınız bulunuyor. Bu ülkeler ise, Rusya ve Türkiye başta olmak üzere Gürcistan, Beyaz Rusya, Moldova, Tacikistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Vietnam, Çekya, Litvanya, Bulgaristan, Estonya, Letonya, Azerbaycan, İsrail, Nijerya, İsveç, Yunanistan. Firmadan alacağınız en güvenli transfer hizmetleri için iletişim bilgileri ise;

Marina Para Transfer Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sk. No:19/2 Fatih/İSTANBUL

Telefon: 0212 530 04 31

GSM: 0532 231 92 08

Web: https://www.zolotayakorona.net/

E-posta: info@zolotayakorona.net

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER