Youtuber Enes ELMAS kimdir?

Genç tasarımcı Enes ELMAS son dönemde oldukça popüler hale gelen sosyal paylaşım sitesi Youtube’da düzenli tanıtım, belgesel ve eğlence videoları paylaşıyor.

Youtuber Enes ELMAS kimdir?

Enes ELMAS, son dönemde oldukça popüler hale gelen sosyal paylaşım sitesi Youtube'da düzenli tanıtım ve eğlence videoları paylaşan Youtuberlerden biri.

Kanalı çok kısa süre içinde 5.000 aboneyi geçen Enes ELMAS

Daha yakın zamanda büyük çıkışlar yapacak gibi görünüyor.

Elmas, kendi video paylaşımlarında hem Türkiye'den hem de dünyanın dört bir yanından farklı bölgeler ile ilgili bilgiler veriyor ve seyircilere bu bölgeleri bizzat gezmişlermiş gibi bir deneyim yaşatıyor. Elmas, Türkiye'de başta İstanbul olmak üzere pek çok bölge ile ilgili yaptığı çekimlerde, yüksek kaliteli çekim malzemelerini kullanarak izleyicilerine en yüksek seyir zevkini sunmayı amaçlıyor.

Enes ELMAS, 26 yaşında, Bursa doğumlu bir tasarımcı. Elmas, aktif olarak kendi tasarım şirketi olan ELMAS Tasarım Danışmanlık’ta çalışıyor. Bir yandan mesleğini sürdüren Elmas, mesleğinden arta kalan vakitlerinde YouTube’de videolar hazırlıyor. Hazırladığı videolarda Türkiye’nin doğal, tarihi ve turistik güzelliklerini inceleyen Elmas, bölgenin kültürel değerlerine ait motiflerle sinematografik videolar yaratmaktan ve bu videoları izleyicileriyle paylaşmaktan keyif alıyor.

Enes ELMAS’ın video çalışmaları belgeseller  ile sınırlı değil. Gerek tasarımcılık gerek makine imalatlarıyla ilgilide videolar hazırlayan Elmas bunların yanı sıra farklı alanlarda da challenge videolar hazırlamaya ve izleyicilerinin beğenisine sunmayı amaçlıyor.

Elmas’ın bu yola çıkışındaki ilk desteği eşi ve arkadaş çevresinden aldı. Sıcak kanlı oluşu ve kuvvetli insan ilişkileri sebebiyle bu işi de yapacağını düşünen çevresi tarafından bu sektöre başlamış oldu.

Evli ve 1 çocuk babası olan Enes ELMAS’a bu yolda başarılar diler, eğlenceli videoları ile bizleri buluşturduğu için teşekkür ederiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SİBEL ERDİ
SİBEL ERDİ - 2 yıl Önce

ben bu cocugu taniyorum iki arka sokakta oturuyor. cok yalancisin sirketi vs yok oyle videolari da yok

SİBEL ERDİ
SİBEL ERDİ - 2 yıl Önce

şaka şaka

SİBEL ERDİ
SİBEL ERDİ - 2 yıl Önce

ya da değil

SIRADAKİ HABER