Youtube Takipçi Sayısı Arttırma

Kimileri için asıl gelir kapısı, kimileri için ise ek gelir kapısı olan Youtube sosyal medya video oynatma sitesi, üyelerine sunduğu para kazanma imkanı ile her geçen gün daha çok kişinin bu alanda ilgi gösterdiği bir özelliğe de sahip oldu.

Youtube Takipçi Sayısı Arttırma

Kimileri için asıl gelir kapısı, kimileri için ise ek gelir kapısı olan Youtube sosyal medya video oynatma sitesi, üyelerine sunduğu para kazanma imkanı ile her geçen gün daha çok kişinin bu alanda ilgi gösterdiği bir özelliğe de sahip oldu. Fakat Youtube, videolar için ödeyeceği para için belli şartlar istiyor. Youtube abone sayısı, video izlenme sayısı için belli kriterleri video paylaşanlardan istemekte. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda Youtube üzerinden kısa sürede para kazanmak oldukça zor gözüküyor.

Youtube üzerinden video paylaşımlarınızdan para kazanabilmeniz için öncelikle 1000 kişi üzerinde abone sayınızın olması ve videolarınızın izlenme sürelerinin yüksek olması gerekiyor. Youtube abone arttırma ve beğeni sayısını arttırma, izlenme sayısını arttırma gibi durumlarda yardımcı olan bazı platformlar bulunuyor. Bunlardan biride Youtube Market sitesidir.

Youtube Market Hizmetleri Nelerdir?

Firma çeşitli alanlarda müşterilerine yardımcı olarak abone ve izlenme sayısının yüksek olmasını sağlıyor. Youtube Market’in sattığı ürünler arasında YouTube abone satın al dışında, beğeni satın al, yorum satın al gibi ürünleri bulunuyor. Bunların dışında izlenme süresi satın al, sosyal medya paylaşım satın al gibi ürünler ile de videolarınızdan gelir elde ihtimalinizi yükseltmede destek oluyor.

Youtube İzlenme Sayısını Arttırma

Youtube üzerinden para kazanmak için en önemli kriter izlenme sayısıdır. Youtube Market sitesi, YouTube abone hilesi ile abone sayısını arttırmasının yanı sıra, izlenme sayısının da artmasını sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 22:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER