Yenibosna Oto Ekspertiz

Yenibosna Oto Ekspertiz
Oto ekspertiz hizmetleri bir aracın ikinci el alımında ve satımında ya da muayene işlemine girmeden önce kontrol ettirilmesinde gerekli olan hizmetlerin bütünü olarak tanımlanabilir. Yenibosna oto ekspertiz alanında hizmet vermekte olan firmamız İstanbul'un pek çok semtinde aynı hizmet kalitesi üzerinden müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bahçelievler oto ekspertiz işlemleri için otoekspertizyenibosna.com web sitemiz üzerinden firmamız yetkilisi ile irtibata geçilebilir.

Arıza Testi

Otomobiller çalışma prensibi oldukça hassas olan araçlardır. Bu nedenle trafiğe çıkmadan önce araç bakımının ve arıza testinin yaptırılması gerekir. Özellikle ikinci el araç alım satımı yapacak olan kişiler için arıza testi yaptırmak oldukça önemli olup bu hizmeti Yenibosna araç ekspertiz hizmetleri kapsamında alabilmek firmamız bünyesinde mümkün olmaktadır. Kullanılmakta olan test cihazları son teknoloji ürünü olup donanımlı araç kullanımı firmamız tarafından sağlanır.

Şubeler

Firmamız İstanbul'da pek çok semte yayılmış olan şubeleri ile her biri aynı kalitede olmak üzere hizmet vermektedir. Şirinevler oto ekspertiz hizmetleri kapsamında bu bölgede de hizmet alımı yapabilmek mümkün olurken verilen test, araç bakımı gibi alternatifler üzerinden araca dair pek çok bilgiye erişim sağlanabilir. Firmamız araç testinden çıkan sonuçları müşterimize rapor şeklinde sunarak gerekli olan işlemsel etmenlerin hangi alanda yapılacağına dair de bilgi vermektedir. Muayene öncesinde yapılan ekspertiz hizmetleri aracın durumunun görülmesi açısından önemlidir.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER