Yeni Evlere Şık Dekorasyon Fikirleri

Yeni Evlere Şık Dekorasyon Fikirleri

Yeni Evlere Şık Dekorasyon Fikirleri

Yeni bir eve taşındığınız zaman büyük bir hevesle içini düzenlemek ve dekore etmek istersiniz. Ancak nereden başlamanız gerektiğine ve nasıl olacağına karar vermek oldukça zordur. Kişiler kararlarını daha kısa zamanda uygular ancak oldukça uzun zamanda karar alır. Bu nedenle yeni evlere şık dekorasyon fikirleri yazımızı değerlendirebilir ve kendinize fikirler elde edebilirsiniz. Her tarz ve zevke uygun farklı tasarım modellerini bu yazı içerisinde bulabilirsiniz. Yeni bir eve taşındınız ancak nasıl daha şık hale getirebileceğinizi bilmiyor musunuz? Birlikte daha şık ve hoş görünüme sahip evleri elde edelim.

Farklılıklara İzin Verin

Sıradan eşyalardan artık uzak durun ve koltuğunuzun üzerinde farklı renkte yastıkların durmasına izin verin. Koltuğunuz eğer mavi renkte ise turuncu ve sarı yastık kullanımı bunu kötü olarak göstermeyecektir. Farklı renklerin arasında uyumu yakalayabilir ve kendinize enerji dolu bir alan elde edebilirsiniz.

Yüksek Yataklar Daha Şık Durur

Artık daha yüksek yataklar tercih edilmektedir, bu yataklar hem daha şık hem de kullanışlıdır. Oldukça büyük alanlar elde edebilir ve kendinize hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer daha prenses görünümü kazanmak istiyorsanız cibinlik alabilir ve farklı havada bir yatak odası elde edebilirsiniz.

Duvarlar

Yeni evlere şık dekorasyon fikirleri içerisinde duvarlar oldukça önemli bir yer kaplar. Pırıltılı duvar kağıtlarını tercih edebilir ve kendiniz için uygun modelleri uygulayabilirsiniz. Eğer duvar kâğıdı kullanmak istemiyorsanız boyanın içerisine atacağınız biraz sim ile parlak duvarlar elde edebilirsiniz. Özellikle ışığı yaktığınız zaman duvar parlayacak ve hoş bir görünüm elde edilecektir. Spot ışıklar ya da LED lambalarla kendinize özel bir duvar oluşturabilirsiniz.

Banyo Paspasınız Güzel Olsun

Tüylü ve güzel bir banyo paspası almaya ne dersiniz? Bu sayede hem daha fazla su çekebilen bir paspası kullanabilir hem de güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Yeni evlere şık dekorasyon fikirleri içerisinde yer alan bu paspas seçeneğini eğer bulamazsanız, kendiniz de yaptırabilirsiniz. Kaliteli ve düz bir banyo paspası alabilir, üzerine seçtiğiniz pelüş tüyleri diktirebilirsiniz. Bu sayede hem tatlı hem de kaliteli bir paspas elde edersiniz.

Baş ucu Lambası Kullanın

Komodin üzerinde yer alan lambalar eski zamanlardan beri oldukça önemlidir. Kitap okumak ve çeşitli kullanım amaçları için kullanılsa bile hoş bir görüntüye sahiptir. Bu nedenle baş ucu lambanızı özenle seçebilir ve kendinize şık bir ev tasarlayabilirsiniz. Yeni evlere şık dekorasyon fikirleri arasında lambalarınızı tülü uzanan biçimde seçebilir ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Salon Yerleşimi

Salondaki eşyaların yerleştirilmesine oldukça dikkat etmeniz gereklidir. Kapının hemen yan tarafına konulmuş olan bir eşya oldukça kötü bir görüntü sunar. Bunun yerine kapıya biraz mesafe bırakılmalı ve eşyalar dip dibe olmamalıdır. Eşyalar arasında bırakılan mesafe daima şık bir görüntü sunar. Eğer küçük bir eve sahipseniz mobilyalarınızı küçük seçebilir yine aralıklı dizim elde edebilirsiniz.

Kanepelerin üzerine konulan televizyon battaniyeleri oldukça şık bir duruş yakalamanızı sağlar. Yeni evlere şık dekorasyon fikirleri olarak battaniyenizi simetrik bir şekilde katlayarak koymamanız gereklidir. Düzensiz bir şekilde kanepenizin üzerine serebilir ve daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Sürgülü Kapılar

Sürgülü kapılar yaygın bir kullanım alanına sahip değildir. Bu nedenle farklı bir görüntü yakalamak isteyen kişiler için ideal bir seçim olacaktır. Bembeyaz bir sürgülü kapı yaptırabilir ve çerçeve ekletebilirsiniz. Oldukça aydınlık ve ferah bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Kaynak : https://azdekorasyon.com/ev-dekorasyon-fikirleri-ve-onerileri/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk