Yeminli Tercüman İhtiyaçlarınızda Çeviri Çözümleri…

Yeminli Tercüman İhtiyaçlarınızda Çeviri Çözümleri…

Yeminli Tercüman İhtiyaçlarınızda Çeviri Çözümleri…

Yeminli tercüman, günümüzde, ticari işlemlerde, bankacılık işlemlerinde, öğrenci işlemlerinizde, nikah işlemlerinizde, alım – satım işlemlerinizde, resmi makamlarda gerçekleşecek olan işlemlerinizde ve daha pek çok işlemlerde Yeminli tercüman ihtiyacınız olabilmektedir. Artık sizlere bu ihtiyacınızda kolaylıklar sunan bir tercüme şirketi var, tüm yeminli tercüman ihtiyaçlarında Çeviri Çözümleri ve profesyonel hizmetleriyle tanışın!

Yeminli Tercüman İhtiyaçlarınızda Çeviri Çözümleri…

Şirket Kuruluş İşlemlerinizde…

Çeviri Çözümleri, şirket kuruluş işlemlerinde ihtiyaç duyulan sözlü tercüme hizmetini yeminli tercümanları aracılığıyla sunmaktadır. Çeviri Çözümleri’nin yeminli tercüman kadrosu hakim oldukları dili akıcı ve etkili konuşabilen tercümanlardan oluşmaktadır. Yeminli tercümanlarımız şirket kuruluş işlemleri esnasında şirket ana sözleşmesini sözlü olarak çevirme ve memur ile taraflar arasındaki iletişimi sağlamakla görevlidir.

Noter İşlemlerinizde…

Yeminli tercümanlarımız aracılığıyla noterde gerçekleştireceğiniz işlemleriniz için sözlü tercüme hizmetimiz bulunmaktadır. Noterlerde gerçekleştirilen araç satışı, vekalet verme, hisse devri vb. işlemlerde yeminli tercüman ilgili belgeleri sözlü olarak taraflara anlatmaktadır. Aynı zamanda noter memurları ile taraflar arasındaki iletişimi kurmaktadır.

Tapu İşlemlerinizde…

Gayrimenkul alım satım işlemlerinizde yeminli tercümanlarımız aracılığıyla tapu tercümanlığı hizmetimiz bulunmaktadır. Tapu tercümanlarımız yıllardır bizimle birlikte çalışan ve alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Evlilik İşlemlerinizde…

Yabancı uyruklu bir vatandaşla evlilik söz konusu olduğunda nikah işlemlerinde yeminli tercüman talep edilmektedir. Çeviri Çözümleri, daha önce birçok nikah için yeminli tercüman sağlamış bir yeminli tercüme bürosudur. Bu kapsamda nikah işlemlerinizde en büyük yardımcılarınızdan biri olur.

Resmi Belge Çevirilerinizde…

Yeminli tercüman sözlü tercüme işleminin yanı sıra, tercümesi gerçekleştirilen belgeleri kaşeleyip imzalama görevini üstlenmektedir. Pasaport, kimlik, ehliyet, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, sözleşme, vekaletname, mahkeme kararları vb. belgeler yeminli tercüme edilmektedir.

Yeminli tercümesi gerçekleştirilen belgeler kontrolör ve editör ekibimiz tarafından tekrardan gözden geçirilmektedir. Gerekli kontrollerin ve düzenlemelerin sağlanmasının ardından müşteriye teslim edilmektedir. Evrakın noter onayı gerektirmesi halinde, noter tasdikine uygun bir şekilde düzenlenerek müşteriye verilmektedir.

Alanında Uzman ve Deneyim Sahibi Yeminli Tercümanlarımız

Yeminli tercüman kadromuz her biri alanında uzman ve deneyimli tercümanlardan oluşmaktadır. Akademik, hukuki, teknik, tıbbi, ticari, finansal başta olmak üzere birçok alanda uzman yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, İspanyolca başta olmak üzere birçok dilde yeminli tercüme hizmeti sunulmaktadır.

Yeminli tercümanlarımız uzun yıllardır büyük bir memnuniyetle çalıştığımız kişilerdir. Yeminli tercümanlarımız eşliğinde tüm çeviri projelerimiz işbirliği ve yardımlaşma içerisinde gerçekleşmektedir.

Profesyonel Yeminli Tercüman Hizmetlerinde Çeviri Çözümleri Farkı…

Profesyonel yeminli tercüman kadrosuna sahip Çeviri Çözümleri, yıllardır tercüme sektöründe faaliyet gösteren lider tercüme büroları arasındadır. Tüm çalışmalarını EN 15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Standartları çerçevesinde sunmaktadır.

Yeminli tercüman hizmetlerimiz hakkında www.ceviricozumleri.com adresimizden bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan da bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER