Yalıtım Uygulamalarında Kalite

Yalıtım Uygulamalarında Kalite
Yalıtımsız evlerde, ısı kayıplarının büyük bir bölümü çatıdan geçmektedir. Çatıya yapılan izolasyon, evinizdeki rahatlık faktörünü iyileştirme konusunda harika çözümler sunabiliyor. panleoizolasyon.com olarak, çatı yalıtımında 1983 senesinden itibaren en kaliteli izolasyon çözümlerini müşterilerimize sunma çabası içerisindeyiz. Böylelikle evinizde rahatlık, enerji verimliliği ve konfor elde etmenize imkan tanımaya çalışıyoruz.

Polyurea Uygulamaları

Sentetik poliol ve izosiyanat karışımıyla elde edilen polyurea maddesi, yüzeylerde kaplama maddesi olarak kullanılmaktadır. Sprey püskürtme olarak kullanılan bu madde, son derece hızlı kuruyan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle uygulamalarda pek çok alanda kullanımı yapılabiliyor.

Firmamız poliüretan köpük ile gerçekleştirilen birçok farklı işleme yer veriyor. Su geçirmez özelliği, bu maddenin ve uygulama alanlarının havuzlar, otopark ve garajlar, çatılar, yüksek trafik geçişine yer veren zeminler, kamyon kasaları, tünel veya köprüler gibi çok çeşitli olmasına olanak tanıyor.

İzolasyon ve Uygulamalar

Firmamız tarafından yapılan izolasyon işlem seçenekleri dahilinde teras izolasyonu imkanını da bulabilirsiniz. Yine polyurea uygulamalarıyla gerçekleştirilen uygulamalarda, hızlı kuruyan ve hafriyat derdine son veren bir zemin kaplaması gerçekleştirilebilmektedir.

Firmamız aracılığıyla teras izolasyonunuzu yaptırmak istiyorsanız, fiyatların ve avantajların son derece uygun olduğunu belirtmemiz gerekir. İnsan sağlığına hiçbir zararı bulunmayan maddenin hafriyat derdine son vermesi, polyurea fiyat seçeneklerinin avantajlı olmasına imkan tanıyor. Ayrıca zemine ekstradan dayanıklılık kazandırılması da, uygulamadan hem en iyi kullanımın hem de dekoratif bir görünümün elde edilmesine imkan tanıyor.

panleoizolasyon.com
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER