Xiaomi Redmi 4A Modeli İçin MIUI 9.0 Güncellemesi Yayınlandı

Xiaomi Redmi 4A Modeli İçin MIUI 9.0 Güncellemesi Yayınlandı

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin 2017 Mart ayında piyasaya sürdüğü Redmi 4A modeli için Android 7.1.2 Nougat bazlı MIUI 9.0 güncellemesi yayınlandı.

Ülkemizde de satışı bulunan Redmi 4A modelinin fiyatı 650-850₺ arasında değişmekte. Fiyat performans cihazı olarak kabul edilen Redmi 4A için MIUI 9.0 güncellemesinin neden bu kadar geciktiği büyük merak konusu idi. Ancak uzun sayılabilecek bir bekleyişin ardından Xiaomi Redmi 4A modeline de MIUI 9.0 güncellemesi geldi.

Xiaomi Redmi 4A modeli bir telefona sahipseniz ve halen daha güncelleme cihazınıza gelmediyse "Ayarlar" menüsünden "Sistem Güncellemeleri" kısmına ulaşarak "Güncellemeleri Kontrol Et" bağlantısı Betpipo ile 1.3GB dosya boyutu olan MIUI 9.0 güncellemesini indirip yükleyebilirsiniz. Boyut olarak oldukça yüksek olduğu için WiFi bağlantısı olan yerde ve şarjınızın en az %50 oranında dolu olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.Gelen MIUI 9.0 güncellemesi ile birlikte Android Nougat işletim sisteminin bölünmüş ekran gibi özelliklerini de kullanabileceksiniz. Aynı zamanda Mi Video App ve New Mi Explorer uygulamaları da bu güncelleme ile birlikte Redmi 4A modellerinde kullanıma sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2018, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER