Xiaomi Amerika'ya da Açılıyor

Xiaomi Amerika'ya da Açılıyor

Dünyadaki en büyük mobil üreticilerden birisi olan Çin menşeli Xiaomi, çeşitli ülkelere açılımını sürdürürken Amerika’da da giderek büyüyor. Firma bu hafta ABD pazarına yeni ürünlerini sokarken, aralarında iki yeni kulaklık modeli, 10.000mAh gücünde Mi Power Bank Pro, 360 derece bir kamera ve robot kodlama kiti bulunuyor. Ürünlerin hepsi Amazon’da satışa sunulurken, görünüşe göre Xiaomi bu ülkede yavaş yavaş hızını arttıracak.

Xiaomi’ye ABD’de İlgi Büyük


Xiaomi şu anda ABD ve çevresi ülkelerde Android TV, Mi TV satışı gerçekleştirirken, aynı zamanda Mi online mağazası ile de hizmet veriyor ve burada da fitness takipçisi, batarya paketleri ve kulaklık gibi cihazlar var. Bu Xiaomi ürünleri satışa çıkar çıkmaz sadece 30 dakika içinde tükendi.

Amazon’da sunulan batarya paketi ve 360 derece kamera da stoklarını hızlıca eritirken, şu anda site üzerinde geçici olarak temin eidlemiyorlar. Kulaklıklar ise 24 Kasım tarihinde satışa çıkmış olacak ve muhtemelen onların da stokları kısa sürede tükenecek.

Normal Mi kulaklıklar 129.99 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarken, kulak içi Mi modelleri içinse 25.99 dolar belirlendi. Fakat USB-C veya kablosuz kulaklık satışları ise henüz başlamadı. Gelecek dönemde markanın daha çok ürünle karşımıza çıkacağını düşünüyoruz.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2017, 20:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER