Xbox One S Fiyatları Düşüyor

Xbox One S Fiyatları Düşüyor

Bilindiği gibi ABD ve birçok ülkede her sene Kasım ayında dördüncü Perşembe sonrası, Black Friday yani Kara Cuma kutlanıyor. Şükran Günü’nün hemen ardından gelen Kara Cuma’da pek çok ünlü marka ve alışveriş merkezi devasa indirimlere giriyorlar, ürünler adeta ‘kapış kapış’ satılıyor.

Birçok Ürün İndirimde


Bugün ise Microsoft beklenen Kara Cuma indirimlerini duyurdu ve özellikle Xbox oyuncularını sevindirecek açıklamalar yaptı. Aynı zamanda Windows dizüstü bilgisayarlar ve Windows Mixed Reality cihazlarda da indirimler söz konusu.

Microsoft, Xbox One S 500 GB modelin fiyatını sadece 189 dolara indirirken, aynı zamanda yanında bir tane de ücretsiz oyun hediye ediyor. Bu yönüyle Sony’nin 1TB PS4 Slim modelinden sadece İmajbet 10 dolar ucuz gibi gözükebilir fakat özellikle film seyretmeyi sevenler için Xbox One S’te 4K Blu-ray oynatıcı da mevcut. Aynı zamanda diğer Xbox oynuları, aksesuarları ve Xbox Live üyeliğinde de indirime gidildi.

Bilgisayar Fiyatları da Düştü


Kara Cuma indirimlerinden nasibini yeni Surface Pro da alırken, başarılı tablet bilgisayarın fiyatları epey aşağı çekildi. Ayrıca Surface laptop alanlara Microsoft, Cortane hoparlörden de ücretsiz olarak veriyor. Aynı zamanda HP, Dell, Acer, Asus ya da Lenovo gibi Windows işletim sistemli markaların dizüstü bilgisayarlarında da önemli indirimler söz konusu.

Maalesef ülkemizde Kara Cuma kutlaması olmuyor ve markalar da benzer fırsatlar sunmuyor. Fakat yine de aynı indirimleri görmek oldukça hoş olurdu.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER