WWDC 2018 4 Haziran'da Başlayacak

WWDC 2018 4 Haziran'da Başlayacak

Apple’ın yeni yazılım sürümlerini tanıtacak olan WWDC etkinliğinin ne zaman başlayacağı belli oldu.

Apple’ın merakla beklenen WWDC 2018 etkinliğinin ne zaman başlayacağı belli oldu. Apple’ın geliştiriciler konferansına katılmak isteyen kişilerin 22 Mart 2018 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor. Apple kişilere 23 mart tarihinden itibaren etkinlik biletlerini göndermeye başlacak.

WWDC 2018 etkinliğine katılmak isteyen kullanıcıların yukarıdaki adımları izlemeleri gerekiyor. Apple’ın WWDC 2018 etkinliği ise 4 Haziran 2018 tarihinde düzenlenecek. Etkinlikte Grbets Apple’ın yeni iOS sürümü, yeni macOS sürümü, yeni tvOS ile yeni watchOS sürümlerini tanıtması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl WWDC etkinliğine yeni iPad Pro modelini, akıllı ev hoparlörü HomePod’u ve Arkit’i tanıtan Apple’ın bu yıl da WWDC 2018 etkinliğinde yeni ürünlerini tanıtması bekleniyor. Apple’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre Apple bu etkinlikte yeni iPad modeliyle birlikte AirPods 2 kulaklığını ve ucuz MacBook modelini tanıtabilir.

Bilindiği gibi Apple yeni yazılımlarının tanıtılacağı WWDC 2018 etkinliği yaklaşık olarak 1 hafta sürüyor. Apple’ın geliştiricilerle ilgilendiği etkinlikte yılın en iyi uygulama geliştiricilerine ödüller veriliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 02:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER