watchOS 4.3.1 Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı

watchOS 4.3.1 Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı

Apple Watch akıllı saati için portre modu ve iPhone üzerindeki müziklerin kontrolünü sağlayan birçok yeni özellikle gelen WatchOS 4.3 sürümünün yayınlanmasının ardından bir hafta sonra geliştiriciler için ilk beta sürümü yayınlandı. Peki bu beta güncellemesi ile birlikte gelen özellikler neler, birlikte irdeleyelim.

Apple Developer üyeliği olan kullanıcıların "Genel > Yazılım Güncelleme" bölümünü takip ederek iPhone üzerinde bulunan özel Apple Watch uygulaması aracılığıyla bu geliştirici sürümü indirilip yüklenebilir. Güncellemenin yüklenebilmesi için akıllı saatinizin şarj oranının en az %50 dolu olmasına dikkat edilmeli, eğer bu değerden daha düşük şarjınız bulunuyorsa şarj cihazına takıp iPhone'unuzun kapsama alanı içinde yüklemeyi başlatabilirsiniz.watchOS 4.3.1 Beta güncellemesi ile Apple tarafından yapılmış detaylı açıklama mevcut değil. Hangi özelliklerin yenilendiği veya işletim sistemi üzerinde ne gibi değişkliklerin yapıldığı bilinmiyor. Ancak yeni yayınlanmış olan 4.3 sürümünde yer alan hataların düzeltildiği ve bazı güvenlik güncelleştirmelerin bu güncellemede sunulduğu üzerinde duruluyor.

Daha çok sistem kararlılığı üzerinde durulan bu güncelleme ile ilgili detaylı bilgiye ulaştığımızda konumuz üzerinden okuyucularımıza açıklanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 00:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER