Vektörel Bilişim Hakkında

Vektörel Bilişim HakkındaVektörel Bilişim Hakkında

Vektörel Bilişim Hakkında

Vektörel Bilişim Hakkında

2004 yılından günümüze kadar geçen süreçte Vektörel Bilişim firması çalışmalarını profesyonel bir şekilde sürdürmektedir. Firma bünyesinde birçok farklı eğitim ve kurs hizmeti sunmaktadır. Bireysel eğitimler, kurumsal veya uzaktan eğitimleri firma bünyesinde en iyi şekilde alabilirsiniz. Birçok farklı alanda kurs faaliyetleri sürdüren firma müşteri memnuniyetini sonuna kadar karşılamaktadır. Bu bağlamda firma bünyesinde alacağınız hizmetlerde en profesyonel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Vektörel Bilişim ile çeşitli alanlarda eğitimlere katılım gösterebilirsiniz. Bilgi teknolojileri eğitimleri başta olmak üzere çizim ve tasarım eğitimleri de verilmektedir. Aynı zamanda ileri uzmanlık eğitimleri gibi alanlarda da çeşitli kurslar vardır. Tüm kurs detaylarını Vektörel Bilişim online web adresinden inceleyebilirsiniz.

Yazılım Kursu Eğitimleri ve Hizmetleri

Firma bünyesinde verilen eğitimler arasında en çok ilgi görenlerden biri de yazılım eğitimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazılım günümüzde her insanın bilmesi gereken ve eğitimini alması gereken alanlardan biridir. Bilgi teknolojileri eğitimleri kapsamında yazılım kursu ve eğitimlerine siz de katılım gösterebilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz sektörde yazılım konusundaki eksikliklerinizi en iyi şekilde giderebilirsiniz. Bunun yanı sıra yazılım kursu kapsamında öğreneceğiniz bilgiler ile teknolojiye olan yatkınlığınızı da arttırabilirsiniz.

Yazılım kursunda alacağınız eğitimler 150 saatlik dersler ve etüt etkinlikleriyle birlikte sürdürülmektedir. 20 yıllık deneyimli eğitimciler tarafından verilen dersler ile en profesyonel şekilde yazılım kursu alabilirsiniz. Yazılım kursu fiyatları da oldukça uygun ücretlendirmeler üzerinden sunulmaktadır.

Yazılım Kursu Müfredatı ve İçeriği

MEB onaylı Programcılık Sertifikası da alabileceğiniz yazılım kursu kapsamında sizlere verilmektedir. Kurs sonrasında ayrıca yazılım alanında deneyim sahibi olduğunuzu gösterecek çeşitli belgelere de sahip olabilirsiniz. Sınırsız tekrar edebileceğiniz video ders kayıtlarıyla birlikte yazılım konusunda en iyi şekilde öğrenim alabilirsiniz.

Yazılım kursu içerik bakımından kapsamlı bir süreci oluşturmaktadır. Microsoft C# .NET Core Yazılım Kursu ile kısa bir süre içerisinde yazılım konusunda donanıma sahip olabilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda da uygun bir meblağda eğitimleri almanız mümkündür. Böylece Vektörel Bilişim firması doğrultusunda en profesyonel yazılım kursu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. C# programlama dili, sınıf kavramı (class), web tabanlı yazılım gibi çeşitli müfredat içerikleriyle eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yazılım Kursu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Eğer yazılım kursuna ilgiliyseniz kurs hakkında bilmeniz gereken birçok önemli nokta vardır. Vektörel Bilişim ile kısa sürede yazılım konusunda öğrenmeniz gereken tüm birikime sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Web API ve Angular gibi alanlarda da dersler alabilirsiniz. Tüm bu eğitim sürecinde alacağınız dersler sonrasında birikiminiz sayesinde yazılım alanında çalışmalar da gerçekleştirebilirsiniz.

Genellikle bilgisayar mühendisleri, elektrik - elektronik mühendisleri, fizik, kimya, istatistik, iktisat gibi alanlarla ilgilenen kişiler için yazılım önemlidir. Ayrıca yazılımla ilgili olan kişiler için de yazılım kursu alternatif bir seçenek olabilmektedir. Bu kapsamda Vektörel Bilişim ile en iyi hizmeti alabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Melih KORKMAZ
Melih KORKMAZ - 1 yıl Önce

2019 yılında Vektörel Bilişim'den Microsoft C# .NET Core Yazılım Kursu aldım. Hocaları gerçekten gayretli fakat bende çok gayret ettim. Gerçekten çok şey öğrendim ve büyük bir firmada yazılımcı olarak işe başladım. Kesinlikle tavsiye ederim.

SIRADAKİ HABER