VEHBİYE KAYSAL'DAN Lİ STORE92 !

Vehbiye Kaysal yakın zamanda e-ticaret zincirinde birçok yeniliğe imza atarak yeni nesil ticaretcilere genç girişimciliğin yolunu izlemeleri yönünde örnek olmuştu.

VEHBİYE KAYSAL'DAN Lİ STORE92 !


Vehbiye Kaysal yakın zamanda e-ticaret zincirinde birçok yeniliğe imza atarak yeni nesil ticaretcilere genç girişimciliğin yolunu izlemeleri yönünde örnek olmuştu.

Lİ STORE92 BÜYÜYOR...

Instagram'da li_store92 kullanıcı adı altında yeni e-ticaret işletmesini kuran genç girişimcimiz Vehbiye Kaysal birçok il için ürün gönderimi gerçekleştiriyor ve güvenli alışverişin adımlarını zirveye taşıdığını belirtiyor.

FENOMENLER İLE ÇALIŞIYORUM...

Genç fenomenlerinde aralarında bulunduğu birçok ürün çekiminin mevcut olduğunu güvenli hizmet verdiğini ve daha çok kitlelere güler yüz ile hizmet vereceğini açıklayan genç girişimci Vehbiye Kaysal yakında çok büyük yeniliklerinde geleceğini belirtti.

Ürünlerinin coğusunun el işçiliği ve özel tasarım olduğunuda ekledi

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 23:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif  Güzel
Elif Güzel - 2 yıl Önce

İki ürün aldım. İkisinden de çok memnun kaldım iletişimi ve ürünleri çok iyi

Kemsnenqqmskajanks
Kemsnenqqmskajanks - 2 yıl Önce

Ürün kotonun

Gulnar
Gulnar - 1 yıl Önce

Memnun kalmadim. Siparis etdiyim urunun yerine basqa bi urun gonderdiler. Hem de kucuk beden. Urunu geri gonderdim. Parami geri gondermediler. Mesajlarima da cavab vermediler. 1 aydir uqrasiram. Ses yazilari kayitli. Urunu geri gonderin yanlis bizim . Iade edek deye. Ama malesef ne parani gonderier. Ne mesajlara cavab verirler. Tanidiqim en kotu sayfalardan biri. Mustei haqqina girirler. Yorumlari silirler. Bu sayfani kimseye tavsiya etmiyorum

Sibel Kılıç
Sibel Kılıç - 1 yıl Önce

Kesinlikle sahtekar ve dolandırıcı bi firma.

Beybiiii
Beybiiii - 2 yıl Önce

Sen harika bir detaysınnn ❤️

Asyrova Marya
Asyrova Marya - 12 ay Önce

350 tl deri ceket sifariş etdim sordim xl bedeni varmi diye evet efendim deri ceketin XL bedeni mevcutdir diye bide 200 tl uzeri aliş verişde kargo ujutersiz dediler ... siparişimi küçük bedeni belli dil ürünün tiketini kesip ayırıp göndermişler beden belli dil üstelik 15 tl kargo ujureti yazmışlar 365 tl simdide mesajlara jevap vermiyorlar arıyorum acmiyorlar gercekten dolandırıcı sayfa

SIRADAKİ HABER