Uzaktan Eğitim Fitness

Sonbaharın gelişiyle birlikte yazı yavaş yavaş uğurluyor ve okula dönüşe merhaba diyoruz. Eylülde okulların açılmasıyla gerek öğrenciler, gerek veliler, gerekse de öğretmenler ve akademisyenler tekrar rutin hayata dönüp, tatillerin yavaşlatan, düzeni sekteye uğratan ritminden çıkacaklar.

Uzaktan Eğitim Fitness

Sonbaharın gelişiyle birlikte yazı yavaş yavaş uğurluyor ve okula dönüşe merhaba diyoruz. Eylülde okulların açılmasıyla gerek öğrenciler, gerek veliler, gerekse de öğretmenler ve akademisyenler tekrar rutin hayata dönüp, tatillerin yavaşlatan, düzeni sekteye uğratan ritminden çıkacaklar. Bu süreçte yazın aksatılan veya hiç başlanmamış olan egzersiz rutinini de hayatımıza oturtmak çok faydalı olacaktır. Egzersiz yapmanın sağlık için faydalarından ve genel ruh halini nasıl yükselttiğinden bahsetmeden önce, tüm faydaları herhangi bir şekilde egzersiz yapmakla değil; doğru egzersizleri doğru sistemler ve programlar ile yapmanın sonucunda görebileceğimizi belirtelim. Doğru şekilde yapılmayan egzersizler, sağlık durumunuzu iyiye götüreceğine kötüleştirebilir ve sizi tamamen soğutabilir. Size en uygun şekilde seçilmiş egzersizler ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak programlar ve sağlık risklerini minimuma indirecek profesyonel destek için, uzaktan eğitim fitness paketlerini tercih edebilirsiniz.

Uzaktan eğitim fitness, bir spor salonuna gidip tanımadığınız bir eğitmenden iyi olmasını umduğunuz bir hizmet almak yerine; önceden araştırabileceğiniz, yetkinliklerini öğrenebileceğiniz ve aklınızdaki sorular ile ilgili iletişime geçebileceğiniz online kişisel antrenörün koçluğuyla çalışmanızı sağlayan, size özel olarak hazırlanmış antrenman programları ve iletişim desteği ile hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan bir sistemdir.

Websitesini kullanarak yapacağınız başvuru sonucunda size özel antrenman programınız, dünyanın en prestijli kurumlarından sertifikalara sahip kişisel antrenör İrem Altuk tarafından hazırlanır. Programınız hazırlanırken kişisel hedefleriniz, şuanki fiziksel durumunuz, sağlık geçmişiniz, vücut ölçüleriniz ve başka parametreler kullanılır. Yapacağınız antrenmanlar, daha önce hiç spor yapmamış olsanız da, birkaç aydır veya yıldır spor salonu kullanıyor olsanız da, tam olarak ihtiyacınız olan bilgi ve destek ile sizi bulunduğunuz noktadan hayalinizdeki yere ulaştıracaktır.

GELELİM EGZERSİZ YAPMANIN FAYDALARINA…

Egzersiz yapmak, sağlığınız için faydalıdır ve genel ruh halinizi yükselterek daha mutlu olmanızı sağlar.

Düzenli egzersiz sayesinde, kalp damar hastalıkları, yüksek kolesterol değerleri, tansiyon problemleri, obezite, insülin direnci ve daha birçok sağlık sorunu ile karşılaşma riski azalır. Bu sağlık sorunlarından bir veya birkaçına sahipseniz, düzenli egzersiz iyileşme sürecinize ve sorunun ilerlememesine destek olur.

Egzersiz yapmak, sizi gün içinde daha enerjik ve dinç tutar. Düzenli egzersiz ile artan oksijen kapasitesi ve dayanıklılık sayesinde günlük hayatınızda yaptığınız işler sizi daha az yorar. Vücudunuzun tüm sistemleri ve metabolizmanız daha etkili çalışır.

Hareketsiz yaşamın getirdiği ve özellikle masa başı çalışmanın artırdığı duruş bozuklukları, doğru egzersizler ile düzeltilebilir, devam edildiğinde ilerisi için de önlenebilir. Okulların açılması ile masa başında geçirdiği süre artan öğrenciler, öğretmenler ve akademisyenler bu yüzden mutlaka egzersiz yapmalıdır.

Egzersiz yaptığınızda vücutta mutluluk hormonları salgılanarak sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştırır. Bu hormonlar sayesinde zorlayıcı durumlar ile baş etme yeteneğiniz artar ve daha huzurlu bir ruh hali içinde olursunuz.

Doğru ve düzenli egzersizin faydalarından yararlanmak için hemen harekete geçmelisiniz. Profesyonel destek için uzaktan eğitim fitness paketlerinden kendinize en uygun olanı seçerek hemen şimdi ilk adımı atın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Soner Lafcı
Soner Lafcı - 3 ay Önce

Merhaba web sitenizden size ulaşmak ulaştım. https://www.iremaltukcoaching.com/egitim-programlari/uzaktan-egitim-fitness-5/ paketiniz hakkında bilgi rica edebilir miyim?

Teşekkürler.

SIRADAKİ HABER