USB-C girişli iPhone 12 Pro Max modeli satışa çıktı!

USB-C girişli iPhone 12 Pro Max modeli satışa çıktı!

USB-C girişli iPhone 12 Pro Max modeli satışa çıktı!

USB-C portlu iPhone 12 Pro Max için son 1 hafta

Geçtiğimiz yıllarda dünyanın pek çok farklı köşesinde bulunan insanlar, çeşitli iPhone modelleri üzerinden birtakım değişiklikler yaparak eBay’de satıyordu. Fakat bir teknoloji şirketinin yalnızca bu işlemi yapma üzerine kurulması ve dileyen kullanıcıların iPhone’larını da modifiye edebilmesi bir ilk oldu.

usbciphone.com sitesi üzerinden USB-C dönüşüm hizmetini tanıtan şirket, 128 GB’lık iPhone 12 Pro Max modelini şu anda eBay üzerinden 1350 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sundu. Ayrıca kendi sitesi üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla birlikte, cihazlardaki geliştirme sürecini anlatan bir de video yayınladı.

Konuyla alakalı yapılan açıklamanın bir kısmındaysa şunları söylüyor:

Birçok iPhone sahibi, Apple’ın iPad Pro veya MacBook’larda olduğu gibi iPhone’larında daha yaygın ve beğenilen USB Type-C bağlantı noktasını kullanmasını uzun süredir bekliyor. Özellikle “PRO” cihazlarının kullanıcıları, işlerinde günlük olarak kullandıkları tüm cihazlar için tek bir kabloyu memnuniyetle karşılayacaktır. Bu isteği kısmen de olsa yerine getirmeye karar verdik ve orijinal Lightning portu yerine USB-C portlu orijinal Apple iPhone cep telefonu sunuyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER