Ünlü Şarkıcı Nejla Official (Shafiga Mirzayeva)  yeni projeler ile geliyor

Ünlü Şarkıcı Nejla Official (Shafiga Mirzayeva)  yeni projeler ile geliyor


 

Geçmişte moda fotoğrafçılığı yaparak hayatını sürdüren Nejla Official (Shafiga Mirzayeva), artık zamanının büyük kısmını sosyal medya hesabından takipçileriyle geçiriyor.

Geçmişte moda fotoğrafçılığı yaparak hayatını sürdüren Nejla Official, artık zamanının büyük kısmını sosyal medya hesabından takipçileriyle geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından takipçilerine paylaştığı bir hikayede yeni bir projeyle takipçilerine sürpriz yapacağını açıkladı.

Nejla Official sözlerinin kendisine ait olduğu bir şarkının bir kısmını takipçilerine sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Şarkı kısa sürede ilgi odağı oldu. Şarkının tamamı bu yeni projeyle alakalımıdır bu merak konusu bunun yanı sıra Nejla Official oyunculuğu ile de dikkat çekmiş bir isim. Her an kendisinin bir dizi ana projesinde olabileceği belirtiliyor.

Nejla Official kimdir ?

Aslen Baküden olan Gerçek adı Shafiga Mirzayeva 27 Ocak 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Çocukluk döneminde Resim ve Fotoğraf konusunda yeteneklerini göstermiş hayatını bu yolda sürdürmüştür. Son yıllarda E-ticaret işi yaparak yeni bir sektörde büyümeye devam etmiştir. Sosyal medyada Fotoğrafları ile dikkat çeken Nejla Official takipçilerinin fikirleri üzerine fotoğraf çekindiğini de duyurmuştu. Bir çok başarı kaydeden Nejla Official ilerleyen günlerde kendisine yeni başarılar katacağına inanıyor.

İnstagram : https://www.instagram.com/nejlaofficial__/

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UC00ebbSTFOLVZarq-dNdRYg?app

Spotify : https://open.spotify.com/artist/03ZXDbzMnRgr9XJm3Vbrlc

Deezer : https://www.deezer.com/en/artist/127361582

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER