Ümraniyespor Fenerbahçe’den Sonra Trabzonspor’u Da Geçti

Ümraniyespor Fenerbahçe’den Sonra Trabzonspor’u Da Geçti

Ümraniyespor Fenerbahçe’den Sonra Trabzonspor’u Da Geçti

Türkiye kupasında bu yıl önemli başarılar elde etmeyi başaran Ümraniyespor, çizgisini koruyor. Karşısına çıkan rakiplerini yenmeyi sürdürüyor. Özellikle de büyük takımları birer birer elemesi ile de çok konuşuluyor. Elde ettikleri bu başarının son derece değerli olduğunu söylemek mümkün. Özellikle de Fenerbahçe maçından itibaren gelen başarı Trabzonspor karşılaşması ile sürdür. Çeyrek final ilk karşılaşmasında beraberlikle ayrılmalarına rağmen kendi sahalarında maçı kazanmayı bildiler. Özelikle de geriden gelerek maçı çevirmeleri takdir topladı. //karovalegiris.com/ ile mücadele çok daha büyük keyif kazandı.

Oyuncular Hedeflerini Final Olarak Belirledi

Elde edilen galibiyetin ardından gerek oyuncular gerekse de teknik direktör yaşadıklarını tarif etmekte zorlanırken, bu rüyayı finale kadar sürdürmek istediklerine değindiler. Başarmaları halinde tarih yazmış olacaklar. Özellikle de kupaya uzanma başarısı göstermeleri halinde müzelerine bir ilki getirmiş olacaklar. Yarı finale yükselmeleri bile tarihlerindeki en önemli başarılarından biri olurken, bu coşku taraftarı da sardı. Bir hayale tutuşan taraftar ve oyuncuları şimdi yarı finalde rakiplerini bekliyorlar. //karovalegiris.com/karovale-mobil-giris/ ile süreç yine keyif dolu olacak. Futbol severleri bekleyen özel anlarda neler yaşanacağı ise merak ediliyor. Alınacak olan her sonucun büyük önem taşıdığından söz etmek mümkün.

Çizgilerin Yarı Finalde De Sürdürmek İstiyorlar

Takım olarak kazanmanın getirdiği güven ile yar final müsabakasına çok daha ciddi bir hazırlık süreci yaşanacak. Önlerinde çok kısa bir süre kala finale isimlerini yazdırarak, tarihi değiştirmek istiyorlar. Süreci //karovalegiris.com/karovale-yeni-giris-adresi/ ile takip edenler ise kazanıyor. Son derece keyif verici bir hale dönüşen anları sizlerde büyük bir keyifle takip edeceksiniz. Yaşanacak olan keyif dolu anlar sizi bekliyor. Önlerindeki iki 90 dakikanın ardından final coşkusu yaşamak isteyen takım var.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER