Turkcell Bedava İnternet Nedir?

Turkcell Bedava İnternet Nedir?

Turkcell Bedava İnternet Nedir?

Turkcell operatörünün kalitesi tüm kullanıcılar tarafından bilir. Yıllardır süregelen çekim gücü ile bilinir. Her yerde ve her durumda hattınız çeker ve sizi yarı yolda bırakmaz. Korona virüsün hayatımıza girmesiyle birlikte internete olan ihtiyacımız kat kat arttı ve tarifelerdeki internetler bile yetersiz kalmaya başladı. İnternet üzerinden alışveriş, eğitim ve iş gibi bir çok işimiz hallediyoruz. Turkcell uygun fiyatlı tarifeleri ile de bir çok imkan sunar. Bu uygun fiyatlı tarifelerin yanında bir de bir çok hediye verir. Peki bu hediye internetleri kazanmak mümkün müdür? Eğer Turkcell hattınsa sahipseniz Turkcell bedava internet kazanmanız mümkündür. Siz de Turkcell üzerinden bedava internet kazanmak istiyorsanız yazımızdaki seçenekleri uygulayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell bedava internet kazanmak için bir çok taktik bulunur yazımızda bulunan taktikleri uygulamanız ile birlikte siz de bedava internet hediyesinin keyfine tanıklık edeceksiniz. Turkcell bedava internet taktiklerinden bir kaçı ise şöyle;

  • Bip üzerinden internet kazanmak

Bip uygulamasını indirin ve sevdiklerinizle mesajlaşırken internet kazanmanın keyfini sürün yapmanız gereken ise çok basit, Bip uygulaması üzerinden bip yıldızını takip ederek verilen görevleri tamamlayın ve her ay olmak üzere hediyeler kazanın bu hediyeler içerisinde internet de bulunuyor.

  • Genç çatlat üzerinden internet kazanmak

Genç çatlat uygulamasını indirin ve bedava internetin keyfini sürmeye başlayın. Genç çatlat uygulaması üzerinden haftada 2 gün internet kazanmanız mümkündür. Seçtiğiniz haftanın iki günü genç çatlat uygulaması size internet verecektir.

  • Goller cepte üzerinden internet kazanmak

Goller cepte uygulaması üzerinden internet kazanmak artık çok kolay. Hem maç izleyin hem de atılan gol kadar internet kazanın. Uygulamayı indirdikten sonra seçtiğiniz maç ile yarışmaya katılın ve atılan goller size GB olarak geri gelsin.

  • Salla kazan üzerinden internet kazanmak

Turkcell dijital operatör uygulamasını indirin ve interneti yakalayın. Uygulama içerisinde bulunan salla kazan bölümüne girin ve telefonunuzu sallayın. Bedava hediyeler sadece GB değil dakika sms ve daha fazlası. Telefonunuzu salladıktan sonra hediyeniz ekranda belirecektir. Salla kazan haftalık olarak yapılmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER