Tuğer Akkaya'dan E Ticaret Ve Girişimcilik Tüyoları

Tuğer Akkaya'dan E Ticaret Ve Girişimcilik Tüyoları

Tuğer Akkaya'dan E Ticaret Ve Girişimcilik Tüyoları

Gençlerin çalışma hayatı alanında en çok araştırmış olduğu konulardan bir tanesini bir iş fikri oluşturuyor. Gençler kendiişlerini yapmak için destek ve fırsatlardan yararlanmak istiyor. Ancak günümüzde iş kurma adına en gelişmiş fikirleri e-ticaret siteleri oluşturuyor. E ticaret sitelerine yapılan en ufak yatırımlar ileride çok büyük bir sermayeye dönüşebiliyor. Bu alanda Tuğer Akkaya yapmış olduğu çalışmaları ile Türkiye'de bir ilki gözler önüne seriyor. Başarılı iş insanı Amerika'ya karşı yapmış olduğu işlerle Türkiye'yi en iyi şekilde tanıtıyor. Medya organlarında sürekli adı anılan Tuğer Akkaya öncelikli olarak kendi çapında başlamış olduğu ticaret işini bir süre sonra internet ortamına dökerek çok başarılı olduğunu sürekli olarak anlatıyor.

Tuğer Akkaya'nın Başarı Öyküsünde Neler Var?

Çocukluk yıllarından beridir çalışma yaptığını anlatan Tuğer Akkaya ilk olarak Fenerbahçe maçlarında çekirdek sattığından söz ediyor. Bir süre sonra bu işi bırakarak pazarlarda iç çamaşırı satmaya devam ettiğinden söz eden Tuğer Akkaya internet ortamının halka açılmasından sonra bu sektörü benimsediğini anlatıyor.

Genç girişimcilerin bazen sıfır sermaye bazen ise çok az sermaye ile e ticaret üzerinden çok güzel paralar kazanabileceklerini de sözlerine ekliyor. Tuğer Akkaya'nın bu işe sıfırdan başladığı ve ardından Amazon ve Trendyol gibi bilindik markalarda çok başarılı olması, gençleri de bu alanda başarı hedefine doğru yönlendiriyor.

Tuğer Akkaya Ve Yapmış Olduğu Çalışmalar

İnternet ortamının para kazanmak için çok güzel bir pazar olması kişilerin de bu alanda en doğru iş alanına ulaşmasını sağlıyor. Bu alanda e-ticaret yapmak herkesin rahatlıkla başarabileceği de bir işi oluşturuyor. Ancak Tuğer Akkaya bu işte başarılı olmak için önce bu işi yapmak istemenin gerektiğini belirtiyor. Tuğer Akkaya yapmış olduğu röportajlarda bu konu üzerinde özellikle duruyor ve gençler için bu detayı vurguluyor. Başarılı olmak için çok çalışmak gerektiğinden sürekli söz ediyor. Tuğer Akkaya Amerika ile yapmış olduğu çalışmalarda çok basit bir işlem ile kendisini nasıl ön plana çıkardığını da röportajlarında açıklıyor.

Tuğer Akkaya ile E Ticarette Başarılı Olmak

Çalışma hayatında kendi işini yapmak isteyenler için en kaliteli iş fikrini günümüzde e ticaret fikirleri oluşturuyor. Gençlerin girişimcilik hayalini sermayesiz olarak dahi cevap veren e-ticaret alanında başarılı girişimcilerden bir tanesi olan Tuğer Akkaya kaliteli açıklamalar yapıyor. Gençlere sunmuş olduğu bir öneri oluşturan bu iş fikirleri Tuğer Akkaya'nın başarısında da zirvede olduğunu gözler önüne seriyor. Tuğer Akkaya her gencin e-ticaret üzerinde başarılı olabileceğini belirterek farklı iş fikirleri ya da satış teknikleri ile güzel bir kazanç elde edileceği konusunun da üzerinde duruyor.

Tuğer Akkaya'dan Girişimcilere Destek Dolu Açıklamalar

Trendyol ve Amazon üzerinde şu an için çalışmalar yapan Tuğer Akkaya gençlerin e-ticaret alanına yönelmeleri durumunu desteklediğini belirtiyor. E ticaret sitelerinde satışlar yapmak ya da kendi adına bir web sitesi açarak satışlar yapmak gençler için güzel bir para kazanacağı ortamı sunuyor. Bu anlamda başarılı işler yapan kişilerden bir tanesi olan Akkaya, gençlerin başarılarını katlayarak büyütecekleri en kaliteli adresin e-ticaret siteleri ve internet ortamı olduğunu belirtiyor. Masrafsız kazancın en kaliteli ve nitelikli adresi olan internet ortamını en iyi şekilde değerlendiren gençlerin çok güzel paralar kazanacağını da sözlerini ekliyor. E ticaretin kişilere dünyayı getirdiğini ve kazançta da sınırın bulunmadığı gerçeğini açıklıyor. Tuğer Akkaya'nın başarı dolu öyküsüne Youtube videolarından ve gazete haberlerinden ulaşmak mümkün oluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER