Tuğer Akkaya Biyografisi

Tuğer Akkaya Biyografisi

Tuğer Akkaya Biyografisi

Tuğer Akkaya 27 Mart 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşlarda girişimciliğe olan ilgisiyle bilinen Tuğer Akkaya 2000 yılında sektöre adım atmayı başarmıştır. Sektöre girdiği ilk günlerde web tasarımcısı olarak görev yapan Tuğer Akkaya hızla başarı merdivenlerini çıkarak en iyi hizmetleri sizlere sunmayı başarmıştır.

2013 Yılında Amerika’ya Açıldı!

Ünlü isim 2013 yılında Amerika’da Tuger LLC firmasını kurmayı başarmıştır. Sonrasında ise Türkiye’de Tuger A.Ş firmalarını kurmayı aşardı. 17 Ocak 2019 yılında Youtube dünyasında düzenli olarak video içerikleri üretmeye başlayan Tuğer Akkaya üretmiş olduğu içeriklerle özellikle ‘’İstifade Ettiren Fikirler’’ video serisiyle viral olmayı başardı. Böylelikle Tuğer Akkaya’nın videoları trendlerde en ön sıralarda yer edinmeyi başardı.

Bununla beraber ünlü ismin videoları 2020 yılında en çok izlenen videolar arasında ilk sırada yer almayı başardı. Ünlü ismin 2022 yılında 300.000 bin üzerinde abonesi bulunuyor. Sunmuş olduğu hizmetlerle adından sıklıkla söz ettiren başarılı ismi her açıdan avantajlı hizmetleriyle sektörde tanınıyor. E-ticaret sektöründe sunmuş olduğu başarılı projelerle adını sektöre altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Tuğer Akkaya günümüzün en popüler ve en çok tanınan girişimci iş adamları arasında bulunuyor.

Girişimcilik Projelerini Genişletiyor!

Ünlü isim her açıdan sizlere en iyi hizmetleri sunarak en popüler destinasyon hizmetlerini sizlere vadetmeyi başarıyor. Tuğer Akkaya girişimcilik projeleri Youtube üzerindeki kanalda yer alıyor. Girişimcilik, içerik üreticiliği gibi farklı alanlarda farklı dallarda fikir üretimi yapan Tuğer Akkaya e-ticaret alanında sunmuş olduğu hizmetlerle en popüler Youtuberlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Türk Youtuber olarak sektörde faaliyet gösteren ünlü ismin günümüzde 300bin üzerinde abone sayısı bulunuyor. Tuğer Akkaya aynı zamanda e-ticaret alanında sunmuş olduğu başarılı girişimcilik öykülerini ve projelerini Youtube kanalında paylaşıyor. Böylelikle herkesi ücretsiz bilgilendiriyor.

Tuğer Akkaya’nın projeleri günümüzde her geçen gün daha fazla artış gösteriyor ve geniş kitlelere yayılıyor. Başarılı isim günümüzde yeni projelere yelken açmaya hazırlanıyor. Projelerini her daim aboneleriyle paylaşan başarılı isim aboneleriyle aynı zamanda yoğun bir iletişim içindedir. Böylece sizlere en iyi hizmetleri sunmayı geniş ayrıcalıklar dahiline başarıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER