Total War Saga : Thrones of Britannia Oyunundan Nefes Kesen Fragman

Total War Saga : Thrones of Britannia Oyunundan Nefes Kesen Fragman

SEGA tarafından dağıtılacak olan ve Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War Saga : Thrones of Britannia oyunundan nefes kesen bir fragman daha oyun severlerle buluştu.

2018 yılının merakla beklenen oyunları arasında yer alan Total War Saga : Thrones of Britannia oyunu 19 Nisan’da Steam üzerinden satışa sunulacak . SAGA tarafından dağıtılacak olan oyun 90 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olacak.

Yayınlanan her fragmanla birlikte oyun severleri daha da heyecanlandıran Total War Saga : Thrones of Artemisbet Britannia oyunda oyun mekaniklerinin daha da iyileştirildiği görülüyor. Oyun milattan sonra 878 yılında geçiyor ve oyunda çeşitli kıtalarda büyük kayıpların verildiği savaşlara ev sahipliği yapılıyor.

Oyunda birden fazla krallığın bulunduğu oyunda oyuncuların amacı diğer krallıklara da hükmederek tek bir krallık olabilmek. Ayrı bir Total War oyunu olarak geliştirilen Total War Saga : Thrones of Britannia oyunu Türkçe dil seçeneğine de sahip olacak. Ses efektleri ve oyun dinamikleri ile gerçekçi bir savaş deneyimi sunacak olan Total War Saga : Thrones of Britannia oyun severler tarafından merakla bekleniyor.

https://youtu.be/FLS6faCrHQc

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER