Toptan Elektronik Ürün Alışverişi

Toptan Elektronik Ürün Alışverişi
 

Toptan ve perakende olarak elektronik ürünler satışı yapan firmamız kaliteli ve hesaplı ürünleri ile piyasada tanınan bir firma olma özelliğine sahiptir. Elektronik ürünlerde pek çok markayı satışa sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ürünlerimizi ve ürünlerimizin tüm özelliklerini internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Firmamızın satışa sunduğu ürünleri internet sayfamıza üye olup giriş yaparak ya da hiç üye olmadan satın alabilirsiniz. Ayrıca elektronik posta adresinizle internet sitemize kayıt yaptığınızda ürünlerimizden haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Mobil uygulamamız da bulunmaktadır. İnternet sitemizde uydu alıcılar, kamera test cihazları, kumanda çeşitleri, adaptörler, TV ekran koruyucu, led TV ledleri ve tüm kategoriler başlıkları altında ürünler satılmaktadır. Toptan elektronik satışı da firmamız tarafından yapılmaktadır. Toptan satış fiyatlarımızı müşteri hizmetleri iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. İnternet sitemizde farklı kategorilerde sattığımız 20.000'den fazla ürün bulunmaktadır. İnternet sitemizde satışta olan ürünleri ara bölümüne yazarak aratabilirsiniz. İhtiyacınız olan ya da olabilecek her türlü elektronik malzemeyi internet sitemizde bulabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün içerisinde özenle paketlenerek hızlı bir şekilde kargoya verilmektedir. Satışa sunduğumuz ürün kategorileri ve bu kategorilerde yer alan ürünler şu şekildedir:

Uydu Alıcılar ve Kamera Test Cihazları

Bu iki kategoride piyasada yer alan en kaliteli ve güvenilir ürünler yer almaktadır. Uydu alıcılar kategorisinde yüzlerce ve piyasadaki hemen hemen tüm markaların ürünleri sunulmaktadır. Ürünlerin açıklamaları ayrıntılı bir şekilde ürün sayfalarında yer almaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla bulabilir ve ürün karşılaştırması yapabilirsiniz. Kamera test cihazları kategorisinde ise el tipi ve dokunmatik kamera test cihazları satışı yapılmaktadır. Ayrıca bu kategorilerdeki ürünlerde taksit seçenekleri de bulunmaktadır.

Kumanda Çeşitleri

Ürünlerin kumandaları zaman içinde bozulmakta ya da kaybolabilmektedir. Bu tür durumlar için artık endişe etmenize gerek yok. Çünkü internet sitemizde ihtiyacınız olan her ürün için uygun bir kumanda bulmanız mümkündür. Bu kategoride 200'ün üzerinde ürün markasının kumandası yer almaktadır. İstediğiniz markaya ait ürün kumandasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca ürüne ait görsel yer almaktadır ve ürün özellikleri de ayrıntılı olarak sunulmuştur. LCD, LED, plazma tipi, uydu alıcıları, akıllı TV, projeksiyon, VCD, DVD, klima, oto teyp ve garaj kumandaları gibi pek çok kumanda türünün satışı yapılmaktadır.

Adaptörler

Adaptörler kategorisinde invertör, kovertör, kuru akü, metal kasa, jel tip adaptörler, laptop, akü şarjı, cihazlar için adaptörler, ayarlı adaptörler ve elektrikli bisiklet şarj cihazları satışa sunulmaktadır. Adaptörler kategorisinde 50'nin üzerinde adaptör markası bulunmaktadır. Satışta olan tüm adaptörlerimiz kalite güvencemiz altındadır.

TV Ekran Koruyucu ve Led TV Ledleri

TV ekranlarının zarar görmemesi için tasarlanan TV ekran koruyucular evlerde ve özellikle kalabalık ortam kullanım alanları için gerekli olmaktadır. Farklı TV boyutlarında mavi filtreli, göz sağlığı için koruyucu olan TV ekran koruyucular satışa sunulmuştur. Led TV Ledleri kategorisinde ise farklı inç ve cm Led TV'lerde universal monitör e-led takımları yer almaktadır.

Tüm Kategoriler

Bu kategoride pek çok alt kategori yer almaktadır. Tüm kategoriler kapsamında satışa sunulan ürünler şu şekildedir: elektronik malzemeler, solar enerji sitemleri, kayan yazı led tabela çeşitleri, profesyonel ses sistemleri, güvenlik ile ilgili sistemler, fiş ve kablo çevirici sistemler, sarf malzemeler, telefonlara ait tüm aksesuarlar, hırdavat ve tamir için kullanılan tüm malzemeler, ölçü aletleri, termometreler, oem ve çevre birimleri gibi alanlarda gerekli olan ve kullanılan her şey satışa sunulmuştur.

Powerbank konusunda en iyilerden biri haline geleceğini düşündüğümüz duracell’in kampanyalı ürününe ulaşmak için tıklayınız.

 

 
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER