Tır Kantarı Satış Firması

Tır Kantarı Satış Firması

Tır Kantarı Satış Firması

Tır kantarı satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Taşıt kantarı, özellikle taşıtların yapabileceği basınçları ve gücünü ölçen kantarlardır. Taşıt kantarlarında asıl amaç trafikte ihlal yaşanmasını önlemek ve Bu doğrultuda taşıtın hangi hızla gidebileceğinin netleştirilmesidir. Özen’de kullanımı oldukça önemli ve gerekli olan taşıt kantarları Trafik açısından her zaman faydalı ürünlerdir.

Tır Kantarı Çeşitleri

Yük ihlallerinin önüne geçmek, araçların yük kapasitelerini ayarlamak ve tartım işlemlerini doğru bir şekilde gerçekleştirebilmek için tır kantarlarının önemi bir hayli büyüktür. Günümüzde en çok tercih edilen tır kantarları:

  • 60 tonluk tır kantarı
  • 80 tonluk tır kantarı

Şeklindedir. Tır kantarı ölçüleri, kantar çeşidine bağlı olarak değişkenlik gösterir. 

Tır Kantarı Nedir?

Tır kantarı nedir? Tır kantarı tırların ağırlığını ölçen ve basınca karşı kaç kilo taşıyabileceğini belirleyen kantarlardır. Kadarlık bir basınçla ne kadarlık bir yük taşıyacağı kantarlar sayesinde belli olacağı için trafik açısından çok sağlıklı bir üründür. Tırlar özellikle yük taşıma araçları olarak kullanıldıkları için her tırın belli bir potansiyeli bulunur.

Potansiyel doğrultusunda aracın taşımayı gerçekleştirmesi gerekir. Potansiyelin üzerine çıkan tırlar olumsuz trafik ihlali ya da ciddi kaza gibi durumlar meydana getirebilir. Bu sebeplerden dolayı tır kantarlarının kullanılması oldukça önemlidir.

Tır Kantarı Satış Firması

Şu an Türkiye’de aktif olarak tır kantarı satışı yapan en iyi firmalardan bir tanesi Weilo ‘dur. Firma ile, weilo.com.tr aracılığıyla iletişime geçilebilir. Ürün portföyleri oldukça geniştir.

  • Taşıt kantarları
  • Tır kantarları
  • Kamyon kantarları
  • Aks kantarı

Gibi pek çok farklı ihtiyaç için iletişime geçilerek fiyat teklifi alınabilir. Ürünler son derece kaliteli olup, ihtiyaçlarınızın doğru bir şekilde giderilebilmesi adına üretilmiştir.

Kamyon Kantarı

Günümüzde yük taşımacılığının önemli bir kısmını kamyonlar oluşturmaktadır. Gıda, tekstil malzemeleri, sanayi ürünleri ve daha pek çok şey kamyonlar aracılığıyla istenen noktalara ulaşır. Kamyonlar için yük ihlallerinin önüne geçilebilmesi adına kamyon kantarlarının önemi büyüktür. 10 tonluk ve 30 tonluk olmak üzere 2 ayrı kamyon kantarı çeşidi bulunur.

Tır Kantarı Fiyatları Ne Kadar?

Peki tır kantarı fiyatları ne kadar? Tır kantarına ihtiyaç duyan bir firma, öncelikle fiyat araştırması içerisinde olmaktadır. Günümüzde tır kantarlarının fiyatları, kantarın türü ve özelliklerine bağlı olarak belirlenir. Bu hususta alınacak ürünün uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir olması da son derece önemlidir. Ürünlerini güvenle kullanabileceğiniz weilo.com.tr ‘yi bu konuda tercih edebilirsiniz.

Aks Kantarı Neden Kullanılır?

Aks kantarı yine belli başlı araçların ya da kamyon gibi araçların basıncını ölçen ve taşıma kapasitesini belirleyen kantarlardır. Aks kantarı hem hızlı sonuç veren hem de pratik bir şekilde ölçüm sağlayan ürünlerdir. Hızlı sonuçların yanı sıra tamamen doğru sonuçlar verdiği için birebir ölçüm yapan bir üründür.

Kaliteli olması bu kantarların her zaman kullanılabilmesine yardımcı olur. Hem rahat kullanım açısından hem de belli başlı taşıtlarda ölçümün yapılması ve potansiyelinin ölçülmesi açısından oldukça önemli ürünlerdir. Tüm bu kantarlarda kaliteli bir hizmet alımı için tır kantarı satış firması olan weilo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER