Time Lapse Hizmetinde En İyisi

Timelapse.center/ emre sabancı tarafından kurulmuş özellikle time lapse, havadan çekim , inşaat videoları ve tanıtım videoları alanında faaliyet gösteren başarılı bir firmadır.

Time Lapse Hizmetinde En İyisi


Sargem.com.tr emre sabancı tarafından kurulmuş özellikle time lapse, havadan çekim , inşaat videoları ve tanıtım videoları alanında faaliyet gösteren başarılı bir firmadır.

Faaliyetlerine Kısaca Bakalım ;

-          TİME LAPSE : Bir inşaatı temel atma aşamasından inşaatın bitimine kadar sürede belirli aralıklarla fotoğraf çekilmesine time lapse hizmeti denir.

-          HAVADAN ÇEKİM : Drone’lar sayesinde artık havadan çekip çok daha ekonomik ve kolay hala geldi. Eskiden havadan çekim için helikopte tutmak ve birde kameraman tutmanız gerekirdi ama artık teknoloji gelişti. Gelişmiş droneler sayesinde HD kalitede video ve resimler çekebiliyoruz.Sargem ise bu işte piyasadaki diğer firmalara göre daha tecrübeli ve daha iyidir.

-          TANITIM VİDEOSU : Sargem Elektronik olarak firma, proje ve eğitim çalışmalarınızı; profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile kaydediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda yapılan post prodüksiyon çalışmaları tamamlandıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.

-          TASARIM & ARGE Betebet Temiz enerji demek isterdik. Ancak o kadar az enerji harcıyoruz ki bizim buna pek katkımız olacağı söylenemezdi. Güneş enerjisi bizim için bağımsız ve kesintisiz enerji demek. Hiçbir faktöre bağlı kalmadan kendi enerjimizi kendimiz üretiyoruz. Müşterilerimizi altyapı yatırımından kurtardığımız gibi elektrik kesintileri ve nakil hatlarındaki problemlerden etkilenmiyoruz.

Güneş enerjisiyle ilgili bilenen en yaygın yanlış, havanın kapalı veya bulutlu olduğunda ne olduğudur. Güneş enerjisi sarı ışık demek değildir. Hava kapalı da olsa gündüz sıcaklığı akşamdan yüksekse güneş bizi ısıtmaya ve aydınlatmaya devam ediyor demektir. Güneş enerjili sistemlerde ışığın güçlü olduğu zaman dilimini kadar verimli çalışmasa da çalışmaya ve enerji vermeye devam etmektedir.

timelapse.center/

SPONSOR İÇERİKTİR.  gunceleme 25.02.2019 21:03

 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 21:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER