Ticaret Avukatı

Ticaret Avukatı

Ticaret Avukatı

ESEN Hukuk Bürosu, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek, alanında uzman avukatlardan oluşan Ticaret Avukatı kadrosuyla sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına uğraşmaktadır. Yenilikçi yüzler, tamamen ilgili avukatlar ve Ticaret hukuku konusunda üst düzey yetkinliğe sahip personellerimiz ile birlikte dilerseniz internet sitemiz üzerinden dilerseniz de 08.00 ile 19.00 saatleri arasında size en iyi hizmeti verebilmek adına açığız. Kaybedilen davalara dur demek ve mağduriyetinizi gidermek istiyorsanız tercih etmeniz gereken yer kuşkusuz ESEN Hukuk Bürosu olmalıdır.

Ticaret Avukatının İşi Nedir?

Ticaret Avukatı, herhangi bir ekonomik anlaşmazlığı veya şirketler arasında oluşan aksi durumları çözüme kavuşturmak adına isteğiniz dâhilinde görevlendirilen avukatlardır.  Ticari anlaşmalarda bir sıkıntı yaşadığınız zaman ESEN Hukuk Bürosu tam olarak sizin aradığınız büro olma özelliğini taşımaktadır. Şimdi madde madde Ticaret Avukatı görevlerine bakalım;

  • Franchise, yönetim, üst düzey yönetici sözleşmeleri, bayilik ve distribütörlük gibi konularda Ticaret Avukatı size yardımcı olabilmektedir.
  • Azınlık haklarının korunması ve bu olaylara yönelik sağlam araştırmaların yapılması,
  • Şirketlerin hukuki süreçlerine dâhil olunarak bu alana ilişkin ceza ve idari davalarda müvekkillere yüzde yüz destek verilmesi,
  • Şirketlerin genel kurul toplantılarının ve şirketlerin yönetici sistemlerinin denetlenmesi,
  • İdare hukuku ve ceza hukuku alanlarında kurumlar vergisi ve vergilendirme, kamu ihaleleri ile sermaye piyasası ve yolsuzluk ile mücadelede hukuksal desteğin sonuna kadar sağlanıyor olması.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER