The Light Phone 2 Modeli Tanıtıldı

The Light Phone 2 Modeli Tanıtıldı

Akıllı telefon pazarında kendisine daha fazla pay kapmak isteyen üreticiler her gün yeni özellikleri kendi ürünlerine entegre etmeye başlamasının yanında sadece cep telefonunun basit özelliklerini kullanıcılarına sunmayı amaçlayan yeni bir model ortaya çıktı.

Sadece kartvizit büyüklüğünde olan The Light Phone 2 modeli sade ve basit bir şekilde dizayn edilmiş. Cep telefonunun klasik ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen ürün arama yapıp alma, mesaj gönderimi ve mesaj alma ve alarm kurma özelliklerini kullanıcılarına sunuyor.

E-ink bir ekran ile geliştirilen The Light Phone 2 modeli 4G, Wi-Fi ve GPS bağlantı seçeneklerini üzerinde bulunduruyor. Betgaranti Sadece siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan üründe USB Type-C bağlantı birimi de yer almakta. Giyilebilir cihazlarda sıklıkla karşılaştığımız Snapdragon War 2100 işlemci setinden gücünü alacak olan cihaz 500mAh batarya gücüne sahip. 1GB RAM ve 8GB depolama alanına sahip olan The Light Phone 2 modeli Android'in basitleştirilmiş versiyonu olan LightOS işletim sistemi ile kutusundan çıkacak.Şimdilik Indiegogo üzerinden 225 dolar karşılığında ön siparişlerinin alımına başlanan The Light Phone 2 modelinin 2019 yılının ilk aylarında satışa sunulması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2018, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER