Tevfik Bozdağ'ın mağaza kapılarından Estetik ve Güzellik Uzmanlığına uzanan başarı öyküsü!

Tevfik Bozdağ'ın mağaza kapılarından Estetik ve Güzellik Uzmanlığına uzanan başarı öyküsü!

Tevfik Bozdağ'ın mağaza kapılarından Estetik ve Güzellik Uzmanlığına uzanan başarı öyküsü!

Yıllarca kozmetik mağaza kapılarında parfüm tanıtımcısı olarak çalışan Tevfik Bozdağ, azmi ve çalışkanlığı ile adeta bir başarı öyküsü yazdı.

MEB onaylı kalıcı makyaj eğitmenliği de yapan Tevfik Bozdağ, yıllarca kozmetik sektörüne gönül  verip ustalık ve usta öğreticilik belgelerini alarak Estetik ve Güzellik Uzmanı oldu.  Bozdağ'ın ayrıca, Hollanda Rotterdam’da bir güzellik eğitim şirketi ve Ankara Bahçelievler 7. Caddede Güzellik Kliniği bulunuyor.

"Hiçbir şekilde hayata küsmeyen bir yapıya sahibim"

küçük yaşlarda pazarda simit su limon satarak kendisine, 2 tane bisiklet tekerleği alıp, daha sonra aylarca çalışıp tamirciden bisikletin gövdesini alabildiğini ve bisiklet parçalarıyla günlerce uğraşıp bir bütün haline getirdiği gün bisikletin evinin önünden çalındığını söyleyen Bozdağ,  "Hiçbir şekilde hayata küsmeyen bir yapıya sahibim. Hayattan aldığım tüm kötü derslere rağmen hiç yılmadım” dedi.

Bozdağ, bu özelliği sayesinde yıllarca kozmetik sektörüne gönül verip ustalık ve usta öğreticilik belgelerini alıp uzman estestisyen olduğunu belirterek, "Hollanda Rotterdam’da açtığmı eğitim güzellik şirketi ve Ankara Bahçelievler’de bulunan Güzellik Kliniğini de yine bu özelliğimin bir sonucu" şeklinde konuştu.

Türkiye’nin en iyi Güzellik merkezi ödülüne layık görüldü

Başarılı bir işletmeci ve Estetik Uzmanı Tevfik Bozdağ, Tv8 tarafından düzenlenen Güzellik Ödüllerinde, Türkiye’nin en iyi Güzellik merkezi ödülüne layık görüldü.

Öte yandan Bozdağ, Show TV’de yayınlanan  ‘Kuaförüm Sensin’ yarışmasına katılarak efendi kişiliği ve dikkat çekici tarzıyla programda büyük beğeni topladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER